Zelf dacht ik altijd dat je ver weg moest om lekker te kunnen autorijden, maar vorig jaar heb ik met Dutch een route gereden die ik had uitgestippeld sinds ik in Alphen woon, gecombineerd met een paar van mijn favoriete dijkwegen in NL:
Volendam (dijk->)- Amsterdam - Uithoorn- De Hoef - Meije - Reeuwijk - Lekdijk van Schoonhoven naar Rhenen, oversteken en verder via dijk naar Arnhem - De Steeg - Posbank - Rozendaal (hairpins) - Hoenderloo - Terschuur - Hoevelaken.
Google Maps route:
Deel 1 Volendam - Posbank
https://maps.google.nl/maps?saddr=Hooge ... 23&t=m&z=9
Deel 2: Posbank - rondje Terschuur http://goo.gl/maps/RnI2
Toen waren we 't wel beu, na zoveel rijplezier.

Bijna geen drempels, heel veel bochten. We hadden amper verkeer (juiste dag gekozen kennelijk). Lekker simpel lunchen met uitsmijter en broodje kroket in Nieuwegein-Vreeswijk en eind van de middag in 't Posbank Paviljoen lekker koffie gedronken met een gebakje. Het was de mooiste route in NL die ik ooit heb ervaren en dat aangezien we bijna ieder weekend wel een mooie route rijden, GF en ik. Als we ergens zijn pak ik vaak wel even en ANWB route mee, al is 't maar om van A naar B reizen leuker te maken dan 't al is.
Ik ben erg benieuwd naar jullie mooiste route.