In september wil ik weer een rollenbank dag organiseren afhankelijk van de hoeveelheid mensen kan het de hele dag worden of alleen de ochtend. De datum is:
10 September
`
Er wordt gemeten op een acceleratie bank van het merk Dynojet. De testunit is van een breedband lambda sonde voorzien waarbij de AFR geprint kan worden in de testresultaten. Zeer interessant voor mensen die twijfelen aan of over de staat van motor, randapparatuur aandrijflijn of tuningingrepen. Ik wil nog even benadrukken dat er wielvermogen/ koppel wordt gemeten. Geen vage omrekenfactoren en verliespercentages dus. What you see is what you get.
De bank kan tot ruim over de 700pk wielvermogen accuraat meten dus over de bankcapaciteit hoef je niet te twijfelen. Ook aan koelventilator capaciteit is geen gebrek dus oververhitting is geen issue. Verder wordt er simpelweg met respect voor de techniek gemeten door een ervaren operator.
Prijs 37,50
Als je wilt komen rollen kan je zelf aangeven of je met een RWD of FWD wilt rollen zodat ik dat met inplannen mee kan nemen.
Je mag natuurlijk ook de gehele dag komen kijken, we houden van 12 tot 13 pauze, de mac zit er een straat achter dus daar hoef je je ook geen zorgen over te maken.
Er zal plek zijn voor 20 auto's dus graag tijdig reageren vol = vol, op het moment dat er 10 inschrijvingen zijn bevestig ik de ochtend en op moment van 15 inschrijvingen bevestig ik heel de dag.
Inschrijvingen:
Sonny Snepvangers |Mazda Miata | RWD|
SEP | Mx-5 1.8 | RWD
Fotokoen | Mx-5 1.6 Turbo | RWD
Sander Prinsen |Mazda Miata | RWD|
Lazy_g | Mazda MX-5 Super charger | RWD|
Pieter van Ginneken (ovb) | Mazda MX-5 | RWD
Walter | Kevertje | RWD

Alberto Breukelman | 106 16V | FWD |
Mark de Zeeuw | 106 | FWD|
Bas Vletter | Citroën Saxo | FWD|
Ferdi Gielen (ovb) | Seat Ibiza | FWD
Alexander van de Griendt | 205 MI16 | FWD |
Mark Effing | 106 16V | FWD |
Ron van den Heuvel (ovb) | 106 hybride | FWD
Dennis Orgers | Nog niet bekend | FWD
kristiaan beeksma (ovb) | 106 | FWD
Jeroen Meel | Octavia 1.8T | FWD
Jeroen Meel | Clio 3 RS | FWD
Maatje R Bouman | Leon 1.9 | FWD
Er zijn nog 7 plekken vrij wie doet er net als walter van driving fun mee.