Dan op pad van Arrecife naar Play Blanca....airco lekker aan want het word al warm....heuvel op en vrooaaaaaap...wat een snelheid...dag andere huursletten! heeerlijk met die power inhalen! feest!
Ook toen ik aan kwamlopen...die zwartmetallic kleur....wieldoppen eraf...je ziet gelijk dat je met iets bijzonders te maken hebt! Ik denk dat het een WRC uitvoering was!
Da dagen erna 7uur op...en het beest starten lekker de bergen in.....manoman wat een wegligging....eigenlijk voel je al dat FWD gewoon beter is! die banden piepen zoooo heerlijk en de remmen roken professioneel! Bergweggetjes worden WRC stages airco uit voor meer power! zweet in mn handen en op mn voorhoofd! Heuvelaf....172 op de teller....wie maakt dat nog mee deze dagen!
Toen naar Papagayo Beach....onverhard....adviessnelheid 40....maar wij hebben een WRC...gewoon 110 erover heen.....je voelt en merkt dat dit een raspaard is!

Dacia Sandero *(denk 1.2).....dankjewel voor deze fantastische dagen! je was een kanjer!