Lekker amateuristisch.GTRene schreef:http://shariah4holland.wordpress.com
shariah4holland.nl is nog vrij. Zou het nog de moeite zijn om ze te fucken voor die 20 euri, of haal ik dan 2011 niet meer
Lekker amateuristisch.GTRene schreef:http://shariah4holland.wordpress.com
in contrast met...Ruim 2000 ambtenaren verdienen meer dan minister
Vermogen huishoudens gedaald met 20%
Gij zult niet stelen; de overheid duldt geen concurrentie.
?Tom schreef:die derde foto ook......
Turken vinden 300.000 euro in bankkantoor en geven geld aan politie
Geschreven door Avi Steinmann
maandag 20 december 2010 22:22
Drie Belgen van Turkse origine hebben bij de verbouwing van een voormalig bankkantoor in Gent ongeveer 300.000 euro gevonden in een oude bankkluis. Ze brachten de politie van hun vondst op de hoogte.
De nieuwe eigenaar van het pand, de 33-jarige Kaya Ferhat, dacht er naar eigen zeggen geen seconde aan om het geld zelf te houden. Juristen moeten volgens Ferhat maar uitmaken wat er met het geld moet gebeuren.
Ferhat was samen met twee vrienden het voormalige bankkantoor van Dexia in de Francisco Ferrerlaan in Gent aan het slopen, hij wil in het pand zijn boekhoudkantoor met vijf werknemers huisvesten. In een achtergelaten kluis, die in de bodem verankerd was, vonden ze een zak met briefjes van 20 en 50 euro. Maar in die kluis was nog een tweede deurtje en daarachter zaten plastic zakken met een massa geld en de transportdocumenten er nog bij.
De lokale politie nam zondagavond het geld tijdelijk in bewaring. Wat er met het geld zal gebeuren, is nog niet duidelijk
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/4244/Mis ... eche.dhtml" onclick="window.open(this.href);return false;De 50-jarige man uit Ens die dinsdagochtend werd opgepakt op verdenking van kindermisbruik, is de mede-eigenaar van het agrarische kinderopvang Onze Boerderij
http://www.trouw.nl/nieuws/nederland/ar ... porno.html" onclick="window.open(this.href);return false;Een brigadier van het politiekorps Gooi en Vechtstreek wordt ontslagen omdat op zijn privécomputer kinderporno bleek te staan. De politieman was begin oktober al geschorst. De korpsbeheerder, burgemeester van Hilversum Ernst Bakker, heeft de man de wacht aangezegd.
best kans dat een Turkse NL persoon dat geopperd heeft...Downforce Hans schreef:http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/ ... film.dhtml
Moet niet gekker worden.....................
zelfs die rare Imam is het daramee eensDEN HAAG - Geert Wilders wil dat het extremistische islamitische netwerk Sharia4Holland wordt verboden en dat mensen achter de club het land worden uitgezet. Dat laat de PVV-leider vanmiddag weten.
ROTTERDAM - België moet de 'zwakzinnigen' achter Sharia4Holland opsluiten. Als ze aan een geestelijke stoornis lijden in een geestelijke inrichting, anders in een gevangenis. Dat zegt de omstreden imam Fawaz Jneid in een betoog op de website van zijn moskee.
Lol wat een stel crybabies.Downforce Hans schreef:http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/ ... film.dhtml
Moet niet gekker worden.....................
Weer zo iemand die niet kan beseffen dat een WERKGEVER zélf zou moeten kunnen bepalen wie hij wel of niet wil aannemen. Waarom mag ik niet gewoon zelf bepalen wie ik betalen wil?Turkse Nederlanders klagen in de reportage over discriminatie op de Nederlandse arbeidsmarkt. "Ze nemen liever een Nederlander, ook al ben je hoog opgeleid en beter dan die Nederlander," aldus de man.
DuzzzzzMan lost schot om sneeuwballen
Amsterdam - Een man uit de Amsterdamse Rivierenbuurt heeft twee sneeuwbalgooiende kinderen bedreigd met een luchtdrukpistool. Hij zou zelfs een schot hebben gelost.
De politie viel donderdagmiddag met een arrestatieteam het huis van de man aan de Dongestraat binnen, meldt AT5.
De man ergerde zich aan de kinderen die sneeuwballen aan het gooien waren in zijn straat. Vervolgens trok hij het wapen. Daarmee heeft hij volgens de politie één schot afgevuurd.
Vind die reacties ook bullshit, maar ik kan je vertellen dat de Turkse media nog erger is dan de Story of Prive. Sterker nog, ik durf zelfs te beweren dat je liever die tabloids serieus kan nemen dan de Turkse TV. Vraag maar aan Metin, ALLES word zwaar opgeblazen en overdreven. Zo ook die Wilders in de regering. Op dat gebied lijkt het net wel Amerika, eindeloos geouwehoer over een klein onderwerp (komt iemand op die zijn kind ofzo kwijt is, en dan heel gelul erbij zelfs met sentimentele muziek, zie jij je het al voor je? Nederlands nieuws met muziek erbij enzo?).Maus335i schreef:Lol wat een stel crybabies.Downforce Hans schreef:http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/ ... film.dhtml
Moet niet gekker worden.....................
Weer zo iemand die niet kan beseffen dat een WERKGEVER zélf zou moeten kunnen bepalen wie hij wel of niet wil aannemen. Waarom mag ik niet gewoon zelf bepalen wie ik betalen wil?Turkse Nederlanders klagen in de reportage over discriminatie op de Nederlandse arbeidsmarkt. "Ze nemen liever een Nederlander, ook al ben je hoog opgeleid en beter dan die Nederlander," aldus de man.
Gebruikers op dit forum: Beros, Bing [Bot], Erminio, liquidpopcorn, RJK, Roeland, Sabberjoch en 2 gasten