Macboy schreef:Die Maserati Ferrari motor klinkt gewoonweg pornografisch. Denk dat je Ferdi hierin ook echt niet serieus kunt nemen.
Tuurlijk, ik realiseer mij dat geluidsschoonheid relatief is, maar:
Ilja, ik liep door de parkeergarage onder Pathe (Doelenplein) Rotterdam. Ik stap uit de auto. Reed er naast mij een zilveren Masserati 4 porte, met draaiende motor. Het extreem harde, dreunende geluid, was zeer onaangenaam. Niet mooi, maar volkomen sjonnie. Mensen deden hun vingers in de oren, hopende dat de takke herrie uit ging. Heeft in mijn beleving niets meer met mooi te maken. In diezelfde garage parkeerde een AMG C63. Stationair heel stil, maar wanneer het gas er op ging kwam er een heerlijke brul. Zonder dreun, maar een prachtig geluid. Subtiel en krachtig.
Nee, te luid is lelijk en ongenuanceerd. Heb daar niets mee. Toen ik mijn - rampzalige - proefrit maakte in de AMV8 Roadster, liet de verkoper ook even aan mij het geluid van een Ferrari 360 Mondena (?) horen. 'Met extra sportuitlaat! zei hij. Hij zette de motor aan, en een oorverdovend sjonnie k*t herrie schalde door de showroom. Hij stond naast me en schreeuwde "dit is pas een echt geluid, ja echt Ferrari'. In mijn beleving rij je compleet voor lul met dergelijke lawaai troep.
Ik heb er dus niet zo veel mee
