Feeeeeeeeest TristanTristan schreef:Heb net voor meer dan 200 euro aan spullen besteld om de M3 te vertroetelen.

Feeeeeeeeest TristanTristan schreef:Heb net voor meer dan 200 euro aan spullen besteld om de M3 te vertroetelen.
OK. Dan moet ik toch naar de wasserette waarschijnlijk, want HD is niet OK in deze regioJP schreef:Hoge druk aka (in mijn geval) Kärcher
Stéphane schreef: - op het zwarte deel voor de achterspoiler
- op de knipperlichten
- ruitenwissers e.d.
Heeft iemand een idee hoe je dat weer netjes krijgt?
Je kan een APC (all purpose cleaner) of ontvetter met een harde borsteltje gebruiken. Ik heb ook wel eens gelezen dat een natuurlijk product zoals pindakaas (ja pindakaas!!) ook helpt. Dat laatste heb ik nog niet zelf uitgeprobeerd.
----
Heb van Meguiars en Mothers headlight restore kits gezien, maar ik durf het niet aan om dat zelf te doen zonder detailing ervaring.
Of je het met een witte foam pad en milde polijstmiddel doet of met een van speciale kits, is het allemaal redelijk safe hoor Stéphane.
Geen dank Stéphane.Stéphane schreef:OK. Bedankt, Xavier.
Ow ja, GLANZZZZZZZZMarc RS4 schreef:Mega glanzzzz hanzzzz
+1Tim N schreef:Mag rustig in het andere poetzzz draadje hoor
Gebruikers op dit forum: BMWDennis, Darudevampire, EvdP, SlowCo, Wimo en 6 gasten