Er was al 'n 2009 mod van deze 5 jaar oude maar briljante rallysim, beste rallysim EVER en 1 van de beste racegames, period.
Maar de graphics waren wel aan 'n opfrisbeurtje toe en tarmac modus was niet altijd je van het(ben 'n echte gravelrijder wat me prima afgaat, sneeuw ook lekker :banaan: )
Nu is er RS RBR 2010, uninstall 09 als je die hebt en uninstall de hele RBR game ook, beginnen met 'n schone lei. Niet naar updates gaan, dat staat allemaal compleet in de'2010'versie.
Dan krijg je dus snow/gravel/tarmac modes op de andere stages, dus bijv sneeuw in France en gravel in het anders besneeuwde Finland. Betere cockpits(voor wat 't waard is) en heel veel andere 'autootjes' Gr A/N/S /2000 weetikveel, download ze per carpack en niet compleet(is er nog niet, volgt nog) Er is 'n gr B toestand in de maak.
Prima rijdbare karren zijn de Focus/Impreza/Citroen C4 uit 08. Eventueel getunede naar 430pk voor als 300 je te weinig lijkt.
Ook 'n 2006 Impreza proto of Xsara of 207CC met 580(!!!) pk is best te rijden, een 1120kg Clio 4wd heb ik de boel hevig moeten tunen(langere gearing, iets minder Nm voor de vooras(220Nm vóór, was 320 krijg je 'n te neutrale vaak onderstuurde auto, je hebt 680Nm te verdelen dus ik dacht zelf 460 op de achterwielen en 220voor, en wat meer remdruk naar achteren etc etc, meer verklap ik niet) om 'm speels te houden, maar blijft moeilijk rijdbaar met 580pk in 'n Clio SWB LOL)
Anyway hier zijn de links en GOED LEZEN dan vind je alles:
http://www.virtualr.net/rsrbr-2010-released/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Met update, maar die zit al in de nieuwe download blijkbaar(?)
http://www.virtualr.net/rsrbr-2010-update-1-released/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW M3 niet eenvoudig op gravel, er is ook 'n R5 Turbo Maxi 360pk op de achterwielen, op gravel onrijdbaar.
R5 turbomaxi ONRIJDBAAR ook op tarmac, meer geluk dan wijsheid:
Focus, 430pk 08 model, superrijdbaar, de onderste is Finlandc met gravel:
Delta Integrale!!! Prachtding, ik wacht op GrB S4/RS200/205T16 etc...France op gravel:
De bewuste 580pk 4wd Clio, echt 'n nerveuzerig dingetje, maar ik kan er al aardig hard mee zonder eraf te vliegen: