Zijn er facelift (1997 model) E36 sedans geleverd met achter oranje knippers, in de zijschermen oranje knippers maar voorkant witte knippers?
Want ik ben benieuwd of dat origineel is of gevalletje voorschade of eigenaar die alleen de voorste knippers voor witte heeft veranderd?
E36 vraagje
- Knot
- Berichten: 40174
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:29
Re: E36 vraagje
Had mijn 328i toch ook, gedaan omdat de oude rubbers stuk waren en de lampen dof. Lampunits en knippers voor vervangen, achter was niet nodig.
- Bert ///M3
- Berichten: 9415
- Lid geworden op: 28 mar 2006, 22:30
Re: E36 vraagje
Alleen de M3 GT had voor wit en achter oranje.
Verder is het altijd voor achter hetzelfde.
Verder is het altijd voor achter hetzelfde.
-
- Berichten: 1256
- Lid geworden op: 12 jul 2007, 13:29
Re: E36 vraagje
Ok dus die ik heb gezien heeft of ooit schade gehad, of zijn de lampen slecht geweest waardoor ze beide door witte zijn vervangen of de eigenaar vond de oranje voor niks en heeft witte lampen geplaatst blijkbaar.
Maar bij een witte knipper rondom zijn de knippers in het voorscherm ook wit toch?
Maar bij een witte knipper rondom zijn de knippers in het voorscherm ook wit toch?
- Martin van der Zwaard
- Berichten: 8717
- Lid geworden op: 21 okt 2007, 10:50
Re: E36 vraagje
Als ie af-fabriek witte knippers heeft, dan moeten ze rondom wit zijn.
-
- Berichten: 6324
- Lid geworden op: 25 aug 2006, 19:52
- Auto: Tesla M3 VW UP, Ducati Monster
- Locatie: Friesland
Re: E36 vraagje
Ach elke E36 heeft wel eens een tikje gehad. Gewoon bezichtigen en extra aandacht hieraan besteden. Kijken of de balken en dempertorens nog netjes zijn, dit is lastig netjes te krijgen bij schade.