Nee, 1 na laatste (plaats 18), want de bijde toyota's starten op de laatste rijMark Nauta schreef:
Hamilton zal echter van de achterste rij starten omdat bij hem de versnellingsbak gewisseld wordt.

Nee, 1 na laatste (plaats 18), want de bijde toyota's starten op de laatste rijMark Nauta schreef:
Hamilton zal echter van de achterste rij starten omdat bij hem de versnellingsbak gewisseld wordt.
Het kan dus harderBridgestone neemt niet de beste banden mee om de coureurs en teams beter te laten werken hoe ze de band gaan gebruiken
Maximus schreef:De start was veelbelovend! Jammer van het slechte begin van Barrichello...
Hij zou best wel eens gelijk kunnen hebben, maar in een omgekeerde situatie had ie waarschijnlijk hetzelfde gedaan als Vettel nu. Wel duur leergeld.Kubica: Vettel kostte me de overwinning
Robert Kubica is ervan overtuigd dat hij de race in Melbourne had kunnen winnen als Sebastian Vettel hem niet enkele ronden voor het einde uit de race had gereden.
Zo "Nieuw" vind ik het team anders niet, het enige nieuwe is de naam en de kleurstelling.Maximus schreef:Inderdaad! Mooie race, mooie ontknoping. Jammer van het falen van Ferrari, leuk om een nieuw team zo te zien floreren 8).
Statement van de dag komt van Sebastian Vettel: 'I'm an idiot. I am very, very sorry'.
Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 11 gasten