Robin stelt zich voor

Hier kun je jezelf voorstellen.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
RobinM
Berichten: 32
Lid geworden op: 30 jun 2007, 23:14
Auto: Porsche 911 Carrera (996)

Re: Robin stelt zich voor

Bericht door RobinM » 21 jan 2009, 17:21

Bedankt voor de tips Erik! :D

Voor de meeste voorbeelden die je noemt heb ik wel een uitleg. Deze zal ik je besparen :angel: maar ik denk de hoofdoorzaak van alle storende elementen in het algemeen, licht bij het feit dat ik tot de Spa six-hours geen pers toegang had en dus gewoon tussen het publiek stond. Soms ging dat goed, soms met wat (storende) hoofden, bandenstapels, spiegels, enz. er op.

Dit soort dingen storen mij trouwens ook heel erg maar soms kan het gewoon niet anders. Het komende seizoen hoop ik gewoon overal pers toegang te hebben :hosanna:

ErikS
Berichten: 18927
Lid geworden op: 18 aug 2008, 13:19
Locatie: Boedelbak

Re: Robin stelt zich voor

Bericht door ErikS » 22 jan 2009, 12:49

Oké,

kijk opzich kan het geen kwaad, maar zet ze niet bij je best off,
Dit is meer overzicht dikke bakken, dan beste foto's!;)

Gebruikersavatar
RobinM
Berichten: 32
Lid geworden op: 30 jun 2007, 23:14
Auto: Porsche 911 Carrera (996)

Re: Robin stelt zich voor

Bericht door RobinM » 03 feb 2009, 15:57

Afgelopen weekeinde waren er 2 feesten bij Tachyon: de Dutch Power Pack huldigingen van 2008 en het NK HTGT jaarfeest met prijsuitreikingen.
Eindelijk eens kunnen oefenen met portretten en in een donkere omgeving. Gelukkig net een Omni-Bounce gekocht :) Helaas zijn niet alle foto's helemaal goed belicht en niet goed scherp... Maarja, t was wel gezellig :D

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: BMWDennis, Jodioore en 1 gast