
Ik vindt goede remmen echt super belangrijk... zeker straks met +- 450 pk..
Zeer binnenkort pics... de remmen ga ik even wat veranderen qua looks.. iets compleet anders dan die rode krengen..
Hoe zit het met de koeling zo diep in de velg.. ?Paul schreef:Jelmer dit is dezelfde kit achter een 19inch Hamann PG3 wiel, heeft stuffenrand minder dan bijv een BBS LM.. dus die zit dan tjokvol!
Je bedoeld geboorde schijven, dat heeft een standaard e39 M5 niet inderdaad. Geventileerd zijn ze wel altijd.Jelmer850i schreef:Ok! ik meende dat ik ook 380 had maar is 365 (gev. schijven, 365 mm).
Echter best vreemd aangezien mijn m5 geen geventileerde schijven heeft? (zitten geen gaten in.. )
Hoort dat zo ? of zitten er verkeerde remmen onder?
Incl remklauw is de maat 380 volgens mij het maximale wat ze adviseren voor 19inch, en dan ligt het er ook nog aan wat voor velgen je hebtJelmer850i schreef:hoezo het maximale? volgensmij is er bij 19" wel meer ruimte.. of bedoel je wat anders?
Dikke kit paul zal vet staan in de 19" ! 8)