Hier ff een update van binnenuit
[img:480:640]
http://raymonvdbiezen.com/Nieuws/foto/Groepsfoto.jpg[/img]
Zoals jullie weten was gister de Opening van de Olympische Spelen. Om 19:00u moest iedereen van Nederland zich voor het Appartement verzamelen voor de groepsfoto. Want niet iedereen liep mee met de Opening Ceremonie, omdat degene al vroeg wedstrijden hebben. Na de groepsfoto zijn degene die wel naar de openingen gingen gezamenlijk naar de bussen gelopen. We werden dus met bussen richting het Turn Stadion vervoerd. Daar moest elk land in hun eigen vak gaan zitten en werden wij als 151e omgeroepen om richting het Opening Stadion te lopen.
[img:800:600]
http://raymonvdbiezen.com/Nieuws/foto/O ... monie2.jpg[/img]
In principe is dat maar 5min lopen, maar het ging allemaal heel langzaam en het duurde wel een half uur. Toen we eenmaal het Opening Stadion binnen liepen leek het wel of we in een andere wereld kwamen… Zoveel mensen, allemaal aan het juichen, het was gewoon fantastisch! Het is niet te beschrijven hoe dat voelt, maar ik kan wel zeggen dat het mij een hele kick geeft en ik het nooit meer zal vergeten.
[img:800:600]
http://raymonvdbiezen.com/Nieuws/foto/O ... monie3.jpg[/img]
Het hoogte punt van de avond was natuurlijk dat de Olympische Fakkel aan gestoken werd, dat was zo’n spektakel… Niemand had volgens mij verwacht dat de laatste persoon met het Olympisch vuur de lucht in ging. Hij werd ongeveer 60mtr de lucht in getakeld en liep vervolgens een hele ronde langs de rand van het stadion. Ondertussen stond iedereen zich ongeveer weg te zweten, want het leek wel 40graden daar binnen. Dus iedereen was dan ook behoorlijk nat… Het was lange maar zeker een magische avond om nooit meer te vergeten en ik ben super blij dat ik dit heb mee mogen maken!
Greetz Bies
[img:800:600]
http://raymonvdbiezen.com/Nieuws/foto/O ... monie4.jpg[/img]
[img:660:482]
http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/42/fullj ... s_open.jpg[/img]