Tom van H. schreef:Gefeliciteerd met de aankoop Cor!
Mij lijkt ie het mooiste met die verbreders van het onderste plaatje en glanzend zwart

Je bedoelt die Revenge uitvoering. Die vind ik ook vet, want die andere vind ik een beetje verkracht.
En wat dat zwart betreft..............zelf had ik gekozen voor
glans en mijn vrouw kwam op het idee om hem
mat zwart te spuiten.
Zij moet er tenslotte mee rijden.
Ik ben zelf als de dood dat het niet staat op zo'n auto. Als het nou een vette sportwagen is dan komt dat heel vet over, maar het is niet mogelijk om er een vette sportwagen van te maken. Zoals op de plaatjes vind ik het wel in de buurt komen van een vette bak, want als die ook nog eens in het zwart is.................jaaaaaaaa dan is het toch echt wel een aardig aparaat om te zien denk ik. 8) 8) 8)
Wat het rijden betreft zit het wel goed. Ding gaat serieus van z'n plek en dat is wat de mensen er omheen nu zo verrast. Ze zien een "gewone" auto en dat knalt dan ineens weg
Voorlopig wordt het er niet gemakkelijker op..............voor wat betreft het kiezen van de juiste kleur. Ik heb nog een week en dan gaat tie weg.
Vr. Gr. Cor