Super, zouden we hier ook moeten hebben, aanvallen op flitsapparatuur en camera's. 8) Zoiets als dit kan blijkbaar alleen maar in Frankrijk.Een Fransman is zwaargewond geraakt toen hij vannacht in de omgeving van Parijs een bom aan maken was. De man zou tot de raadselachtige groep FNAR behoren. Die pleegt aanslagen op flitscamera's of radarinstallaties langs wegen in de omgeving van Parijs. Aanslagen Sinds april vorig jaar zijn er in de omgeving van Parijs twaalf aanslagen of pogingen daartoe geweest op flitscamera's. De Nationalistische Fractie van het Revolutionaire Leger (FNAR) heeft in ruil voor het afblazen van deze aanslagen geëist dat de regering een revolutionaire belasting betaalt van 4 miljoen euro en dat ze ophoudt de automobilist te onderdrukken. De FNAR is zo onderwerp geworden van een onderzoek van een speciale antiterrorisme-eenheid.
Fransman gewond bij aanval op flitspaal
-
- Berichten: 9424
- Lid geworden op: 12 okt 2006, 11:29
- Auto: GR86|California|Grand Vitara
- Locatie: Curaçao
Fransman gewond bij aanval op flitspaal
- Macboy
- Berichten: 26187
- Lid geworden op: 02 feb 2006, 11:49
- Locatie: www.petkovski.nl
- DownforceJan
- Berichten: 782
- Lid geworden op: 22 aug 2007, 20:47
- Locatie: Willemstad
- MartijnGizmo
- Berichten: 13003
- Lid geworden op: 22 feb 2007, 18:20
- Locatie: Almere
Re: Fransman gewond bij aanval op flitspaal
En dan eigendommen van de staat slopen die toch weer door ons bekostigd worden?Wouter81 schreef:Super, zouden we hier ook moeten hebben, aanvallen op flitsapparatuur en camera's. 8) Zoiets als dit kan blijkbaar alleen maar in Frankrijk.Een Fransman is zwaargewond geraakt toen hij vannacht in de omgeving van Parijs een bom aan maken was. De man zou tot de raadselachtige groep FNAR behoren. Die pleegt aanslagen op flitscamera's of radarinstallaties langs wegen in de omgeving van Parijs. Aanslagen Sinds april vorig jaar zijn er in de omgeving van Parijs twaalf aanslagen of pogingen daartoe geweest op flitscamera's. De Nationalistische Fractie van het Revolutionaire Leger (FNAR) heeft in ruil voor het afblazen van deze aanslagen geëist dat de regering een revolutionaire belasting betaalt van 4 miljoen euro en dat ze ophoudt de automobilist te onderdrukken. De FNAR is zo onderwerp geworden van een onderzoek van een speciale antiterrorisme-eenheid.

-
- Berichten: 5499
- Lid geworden op: 18 aug 2006, 21:31
Wat een gek die vent! Hij zou blij moeten zijn dat hij belasting betalen mag om zo gebruik te maken van het zorgstelsel.
Moet je je voorstellen dat hij in Paraguay geboren was, dan had hij nu zelf zijn doktersrekening mogen betalen. Maarja, had ie ook niet zo'n flitspaal moeten opblazen.
*Heerlijk zo stoken 8)*
Moet je je voorstellen dat hij in Paraguay geboren was, dan had hij nu zelf zijn doktersrekening mogen betalen. Maarja, had ie ook niet zo'n flitspaal moeten opblazen.




*Heerlijk zo stoken 8)*
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten