Nog duidelijker of preciezerMustafa al-Sahaf schreef:Kan je dat iets preciezer uitleggen alsjeblieft?vipernl schreef:dan ben ik zo'n dommer dan dommer nl'er
want het zijn er nog altijd teveel.
ben ik een racist?, meer een realist,
gelukkig maar
Minder moslims in Nederland dan gedacht
- Aad
- Berichten: 761
- Lid geworden op: 06 sep 2007, 13:02
- Niels
- Berichten: 22546
- Lid geworden op: 13 feb 2006, 23:04
- Auto: Prius+
- Locatie: Grunn...
- GTRene
- Berichten: 54882
- Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06
+5Mike schreef:+4Fernando schreef:+3Wouter81 schreef:+2
geloof doe je maar in je eigen tijd en eigen ruimte maar vooral voor jezelf zonder daar ooit een ander mee te belasten, geloven mag als je er blij mee bent, maar onderdrukken en desinformatie en oorlogen enz enz das geen geloof maar misbruik van en macht/onderdrukking, religie is gevaarlijk en vooral de verkondiging van en voor beïnvloedbare mensen, very scary en zoals Hugo al zegt door misbruik het werk van de "duivel" maar dan als verkeerd en slecht/onderdrukking gezien.
Ze zeggen wel eens, samenscholing van, is verboden...wat doet de religie? juist samenscholen/hersenspoelen, veelal zelfs onwaarheden vertellen en niet van deze tijd, in sommige geloven wordt zelfs een profeet als een soort God gezien, wat ook weer niet mag zelfs niet van hun eigen geloof...that make's you wonder
- Geelhoed
- Berichten: 1476
- Lid geworden op: 10 dec 2007, 10:51
http://www.123test.nl/over_123test/onderzoek/iq/
Je kan wel zien dat die niet-gelovigen een hoger IQ hebben dan gelovigen, ze kunnen zonder uitzondering één bij een ander natuurlijk getal optellen.
Het goed opschrijven is dan weer een andere zaak: 1+2+3+4+5+6 = 21
Je kan wel zien dat die niet-gelovigen een hoger IQ hebben dan gelovigen, ze kunnen zonder uitzondering één bij een ander natuurlijk getal optellen.
IQ Geloof (significante verschillen)
102 Gelovig
104 Enigszins gelovig
107 Niet gelovig
Het goed opschrijven is dan weer een andere zaak: 1+2+3+4+5+6 = 21
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten
