Denk dat Hamilton missschien iets sneller zou zijn, maar alleen omdat hij het wedstijdritme nog heeft.
Dat zou de prestatie van de rode baron alleen maar groter maken......
Niet slecht voor zo'n ouwe vent.
- Dutch
- Berichten: 2837
- Lid geworden op: 08 feb 2006, 22:29
Een test op Fiorano geheimhouden is hetzelfde als een sextape van Paris Hilton buiten de publiciteit houden...Sander Spoolder schreef:Geloof ik niet zo Aram.
Ik denk dat hij maandelijks ook genoeg in die F1 rijdt. Ik heb me weleens laten vertellen dat hij nog steeds er veel invloed heeft op de aanpassingen aan de auto. Ik heb het dus niet over wedstrijdverband heh .. gewoon doordeweeks testen zonder plubliek op Fiorano ofzo.
Nee, dit zijn echt zijn eerste serieuze rondjes sinds een jaar, die demo op Mugello even niet meegerekend.
Hij test overigens de nieuwe standaardelektronica voor 2008, dus zonder traction control. Iedereen moet zich dus aanpassen. En wie was er altijd het snelste in het zich aanpassen aan nieuwe omstandigheden? Juist daarom verbaast het mij niets.
Een jaar is ook nog net genoeg. Een paar jaar wordt al lastiger, zie ook het abominabele optreden van Häkkinen vorig jaar.
- E30-Amateur
- Berichten: 100
- Lid geworden op: 22 okt 2007, 00:14
- Auto: BMW E36 325i
- Locatie: Eindhoven
- RudolfNW
- Berichten: 746
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 18:10
- Locatie: Heerenveen
Binnenkort weer een test voor meneer Schumacher.
Waarom zou hij dit doen?
Uit verveling?
Doen de huidige testers het niet goed genoeg?
Wil hij zelf weer meer in the picture komen?
Of aast hij stiekem op een stoeltje voor volgend jaar?
Hij gaat iniedergeval weer testen:
http://www.nu.nl/news/1326382/47/Schuma ... rrari.html
Waarom zou hij dit doen?
Uit verveling?
Doen de huidige testers het niet goed genoeg?
Wil hij zelf weer meer in the picture komen?
Of aast hij stiekem op een stoeltje voor volgend jaar?
Hij gaat iniedergeval weer testen:
http://www.nu.nl/news/1326382/47/Schuma ... rrari.html
- Downforce Hans
- Berichten: 12612
- Lid geworden op: 05 jan 2007, 10:36
- Locatie: Waterloo
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten