Mee eens hoor, vreselijk regime. Belachelijk veel grondstoffen en dan 1 van armste landen zijn ter wereld. Echter geloof ik geen bal van de oorlog tegen drugs noch dat Trump slapeloze nachten heeft over de situatie van de bevolking. Er zijn zat illegalen opgepakt uit Venezuela in USA en is niet of die zo humaan behandeld worden.Wouter81 schreef: 03 jan 2026, 14:14 Luchtruim hier op Curaçao is ook dicht. Ben benieuwd, zou wel een strakke actie zijn als de Maduro inderdaad hebben. Een verschrikkelijke socialist, 7 miljoen Venezolanen gevlucht door zijn beleid en dat van zijn voorganger. Ken hier ook wel de nodige mensen hier die daar vandaan komen en naar Curaçao zijn gevlucht. Er zitten hier ook veel illegalen uit Venezuela, tragische verhalen.
Je kunt er wat van vinden, de Amerikaanse bemoeienis met andere landen maar in dit geval zal ik er geen traan om laten, als Maduro van het toneel verdwijnt.
Gaat uiteindelijk gewoon om grondstoffen. Nou heeft Venezuela wel enige geschiedenis met het nationaliseren van Amerikaanse oliebedrijven maar om nou de hele boel daar over te nemen is ook zo wat. En Rusland voelt zich nog meer prima over Oekraine en China zal met meer vertrouwen naar Taiwan kijken.
