Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Wil je even gezellig kletsen of dat ene grappige (auto)filmpje delen? Dat kan hier.
Plaats reactie
teunlieverse
Berichten: 1
Lid geworden op: 25 feb 2025, 10:56
Auto: Seat Ibiza

Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door teunlieverse » 25 feb 2025, 11:20

Hi allemaal!

Mijn naam is Teun Lieverse en voor mijn afstudeeropdracht binnen de studie Communicatie & Multimedia Design doe ik momenteel onderzoek naar de doelgroep. Dit onderzoek richt zich op de automotive sector. Daarom zou ik jullie graag twee korte vragen willen stellen:

1. Welke vragen stelt u bij de aanschaf van een auto?
2. Welke emoties roept autorijden bij u op?

Ik hoop dat dit bericht is toegestaan op het forum en kijk uit naar jullie antwoorden. Alvast bedankt!

Gebruikersavatar
MartijnGizmo
Berichten: 12975
Lid geworden op: 22 feb 2007, 18:20
Locatie: Almere

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door MartijnGizmo » 25 feb 2025, 11:22

Zit er een hoes bij?

Gebruikersavatar
Sabberjoch
Berichten: 610
Lid geworden op: 11 feb 2022, 11:40
Auto: 981C S
Locatie: Ter Apel

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door Sabberjoch » 25 feb 2025, 11:29

teunlieverse schreef: 25 feb 2025, 11:20
1. Welke vragen stelt u bij de aanschaf van een auto?
2. Welke emoties roept autorijden bij u op?
1. Heeft hij een dakje? HK? 5 Cilinder?
2. Erotische opwinding als ik aan het hypermilen ben.

Groetjes Knot :coffee:

PeterB
Berichten: 3369
Lid geworden op: 01 feb 2006, 21:55

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door PeterB » 25 feb 2025, 11:30

1 Wil ie dwars ??
2. Tranen van geluk

Gebruikersavatar
JP
Berichten: 33956
Lid geworden op: 13 dec 2008, 22:39
Locatie: Boomer Life Matters

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door JP » 25 feb 2025, 11:33

Zonder te googlen denk ik dat de TS een vrouw is, of wordende is. Niet dat dat erg is, maar we leggen het even uit. Het gros van de rijders hier zijn van mannelijke geslacht of zien er uit als zodanig, maar dan vaak kalend. Durf ook wel te zeggen dat het meerendeel van de kopers man is, en de emoties die daarbij bepalend zijn, zijn moeilijk uit te leggen aan een vrouw. Vandaar misschien ook de vraag, maar we gaan het uitleggen.
Als vrouwen last hebben van hormonen, dan worden ze chagrijnig, willen ijs of chocolade en is communicatie moeilijk zonder tolk. Dit komt door de natuurlijke maandelijkse ongemakken maar ook een trouwring helpt hier bij. Als een man zich ongemakkelijk voelt, dan krijgt die of moderitis of wisseldrang. Geen angst, meestal blijft dit alleen bij de auto.....:coffee:
De grootste vraag die een man zich stelt bij aanschaf is "wordt ik er vrolijk van en voor hoelang"? Vaak is dat 2e wel van onderbelang. Men denkt wel eens dat de prijs ook een factor is, maar ja, niet hier dan.
Secundair vraag je je af, heeft de auto genoeg power, genoeg aantrekkingskracht en straalt die wat musculair's uit. Soms wordt dit verward met compensatiedrang, maar ja, een auto is gevoelloos metaal en daar kun je als man al blij van worden, omdat deze je minder vaak teleur stelt dan andere dingen met bijvoorbeeld een hartslag. De emoties die autorijden bij je opwekt, zijn vrijheid, onbezorgdheid en braap-braaap. Dat is het geluid van een krachtige motor door een tunnel. Zoom-zoom als het een Tesla is.
Welkom, wat rij je zelf en je vriend ?

Online
Gebruikersavatar
Bram
Berichten: 16538
Lid geworden op: 03 nov 2006, 15:04
Auto: Skoda SuperB gezinscontainer
Locatie: Breda

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door Bram » 25 feb 2025, 11:37

1. Of er contant of met pin betaald kan worden en hoe ver ik kom met een volle tank
2. Frustratie, woede en apathie

Gebruikersavatar
Philipoo
Berichten: 4939
Lid geworden op: 17 jan 2017, 00:09

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door Philipoo » 25 feb 2025, 11:52

Teun, welkom op DF waar je niet een nuttig antwoord voor je afstudeeronderzoek gaat krijgen. Heb je chatgpt al geprobeerd?

Crookie
Berichten: 4529
Lid geworden op: 09 nov 2017, 12:34
Auto: Dikke Bmw
Locatie: München

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door Crookie » 25 feb 2025, 12:18

IMG_9151.jpeg
IMG_9151.jpeg (19.79 KiB) 1594 keer bekeken

PeterB
Berichten: 3369
Lid geworden op: 01 feb 2006, 21:55

Re: Korte vragen voor afstudeeronderzoek

Bericht door PeterB » 25 feb 2025, 13:27

Teun Lieverse
Stagiair
Of het nu een auto, motor of brommer is, als het naar benzine ruikt en lawaai maakt, heb je mijn aandacht. Van jongs af aan ben ik omringd door de geur van benzine. Mijn vader sleutelde altijd aan auto's en zijn grootste trots is zijn zelf opgeknapte BMW 635CSi. Die passie voor alles met wielen en een motor heeft zich op mij afgekeerd en is sindsdien de rode draad in mijn leven. Met mijn studies Communicatie en Multimedia Design en een specialisatie in branding kan ik die passie nu perfect combineren. Niets is leuker dan creatief bezig zijn en tegelijkertijd mijn liefde voor auto's een plek geven in mijn werk!
https://coolclassicclub.com/nl/about-us

Oh, handel in goed gebruikte klassiekers

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: RS-Ron, Will F. en 3 gasten