Ja dat bezopen naar huis rijden ga ik ook wel missenTom schreef: 11 jul 2024, 20:16 Het is binnenkort gewoon klaar dus (voor ons als autoliefhebbers), kwestie van tijd voor het niet meer uit te zetten is?

Ja dat bezopen naar huis rijden ga ik ook wel missenTom schreef: 11 jul 2024, 20:16 Het is binnenkort gewoon klaar dus (voor ons als autoliefhebbers), kwestie van tijd voor het niet meer uit te zetten is?
https://link.marktplaats.nl/m1966620190 ... nt=app_iosMartijn_bmw schreef: 12 jul 2024, 06:42 Dure onderdelen worden vaak inderdaad wel gestolen voor schadeherstel in het zwarte circuit.
Een frontschade met wat sensoren en laser/led koplampen zit je zo aan 10k onderdelen.
Heb je nou alweer een alcoholslot...?
Was reparatie of vervanging van enkel de DRL niet mogelijk?Arstey schreef: 15 jul 2024, 14:38 DRL deed het niet meer, boeit mij weinig maar is wel afkeur op de keuring. Dat is dan € 2.100,00 excl. btw zonder plaatsing aub...
Dat is mijn daily in z'n geheel al niet meer waard...
Tja, op deze manier is iets buiten verzekering om regelen vw bonus malus dus echt over. Niet zo gek dat de premies zo omhoog knallen.Knot schreef: 15 jul 2024, 22:22 Doe mij maar gewoon standaard LED voor wat minder centen en minder risico... dan maar pauper.
Garage waar ik langsga had al eens een koplamp open gehaald om te proberen herstellen.
Dat is het nieuwe model? Die zijn er pas vanaf 2019, toch? Geen garantie of coulance meer?Arstey schreef: 15 jul 2024, 14:38 Net een nieuwe (LED)koplamp linksvoor besteld voor mijn Defender. DRL deed het niet meer, boeit mij weinig maar is wel afkeur op de keuring. Dat is dan € 2.100,00 excl. btw zonder plaatsing aub...
Verwondert mij dat ze niet meer worden gejat.
Vreemde witte hoezen beschermen autospiegels vooral tijdens vakantieperiode en dit is de reden
In grote steden worden steeds meer auto’s voorzien van een soort stoffen zak met een touwtje eraan. Vooral in Amsterdam lijkt sprake van een trend. Maar wat is de reden van deze ogenschijnlijk omslachtige inpakceremonie?
Het gaat in ieder geval niet om het vorstvrij houden van de spiegels en ook zijn ze niet bedoeld om deze schoon te houden. De daadwerkelijke reden is ook praktisch, maar minder leuk, want de zakken dienen als bescherming tegen diefstal. Buitenspiegels zijn - net als airbags, navigatiesystemen en katalysatoren - tegenwoordig roofgoed.
,,Vooral de spiegels van de automerken Mercedes, Audi en BMW blijken in trek bij dieven”, aldus de politie. ,,Het gaat voornamelijk om spiegels met daarin zogenoemde hightech elektronica zoals ledverlichting.” Ook Tesla-spiegels hebben een enorme aantrekkingskracht op boevenbendes, die er vaak op bestelling op uit trekken om ze te ontvreemden.
Tesla-spiegel levert 1300 euro op
Vooral nu veel eigenaren op vakantie zijn en hun auto niet veilig kunnen of willen stallen, kiezen ze voor deze bijzondere oplossing. De politie noemt het opvallend dat bij veel voertuigen alleen het glas van de buitenspiegels wordt ontvreemd. Er zijn ook veel volledige zijspiegels gestolen en dat is beter te verklaren: moderne zijspiegels zijn populair onder dieven omdat in de spiegels steeds meer dure technologie zit. Een Tesla-buitenspiegel zou op de zwarte markt rond de 1300 euro opleveren, zo weten ze bij Autoweek.
Kevlar hoezen
En de zakjes dan? Dat blijken kevlar hoezen te zijn met een slot, die niet doorgesneden kunnen worden met een mes. Ook zagen en knippen lukt niet en zelfs een slijptol loopt erop vast. Dat komt doordat de hoezen uit drie lagen bestaan: een kevlar buitenzijde, een stoffen binnenhoes van versterkt polyethyleen en dan nog een derde laag van polyester. Ze worden vastgezet met een extra sterke kabel en een slot. Een setje van twee hoezen kost 139,99 dollar (127,30 euro) in de Verenigde Staten.
‘Parkeer auto in je eigen straat’
Volgens de politie is het - afgezien van de toch wat omslachtige kevlar zakjes - moeilijk om je auto te beschermen tegen spiegeldiefstal. ,,Als je er niet voor kiest om die te gebruiken, adviseren we om je auto in je eigen straat te parkeren”, zegt een woordvoerder. ,,De mensen in jouw straat weten vaak welke auto van jou is en hebben het eerder door wanneer een vreemde zich verdacht ophoudt bij jouw voertuig. Ook een autoalarm jaagt veel inbrekers weg. Ten slotte is het raadzaam om het licht aan te doen als je vanuit je huis verdachte personen ziet en de politie te bellen.”
Rare opmerking.TLRS schreef: 30 jul 2024, 09:29 Als je zo’n auto kan betalen ga je je toch niet druk maken over een spiegeltje..
Ik hem mijn auto gekozen omdat ik het een mooi model vind (G31), voldoende vermogen (250 pk), mooie kleur en uitvoering (//M). Die spiegels met de extra’s zitten er nu eenmaal op. Mijn leven is inderdaad goed, zowel met als zonder de spiegels (bedankt voor je oproep tot zelf reflectie…TLRS schreef: 30 jul 2024, 10:46 Je kunt je ook afvragen hoe goed je leven is als je een auto kunt rijden met zulke decadente troep erop. Het is een fucking spiegel nota bene.
Het wordt er niet beter op… Last van de warmte?TLRS schreef: 30 jul 2024, 10:46 Je kunt je ook afvragen hoe goed je leven is als je een auto kunt rijden met zulke decadente troep erop. Het is een fucking spiegel nota bene.
Gebruikers op dit forum: Bing [Bot], Bob Gervais, Hans44, Sabberjoch, Will F. en 2 gasten