Nieuwe E92 328i (ja dat is de US uitvoering) of 335i even afh. van de opties.
Ik heb nagenoeg niets met amerikaanse bakken, dus importeren we maar een degelijke duitser

Nou, kijk eens aan:Christoph schreef:Ik ga in Januari een auto kopen in usa, omdat ik er dan woon, en ov kut is![]()
Maar ik zit meer aan een 2.000 dollar barrel te denken
Ja zoiets, maar dan groter en ouder 8)Energy schreef:Nou, kijk eens aan:Christoph schreef:Ik ga in Januari een auto kopen in usa, omdat ik er dan woon, en ov kut is![]()
Maar ik zit meer aan een 2.000 dollar barrel te denken
http://www.cars.com/go/search/detail.js ... xists=true
8)
Erg vet! Ben alleen bang als ik naar dat hok kijk dat ie al uit elkaar valt...Niels schreef:Deze dan :
[img:640:480]http://images.cars.com/supersized/DMI/16787/15175B.jpg[/img]
http://www.cars.com/go/search/detail.js ... xists=true
Eigenlijk heb je wel gelijk, heb ook al enkele duizende mijlen erop zitten in amerikaanse huurauto's terplaatse, maar erger met toch altijd aan het afwerkingsnivo van het interieur en de algehele "goedkope feel" van de autos. Echt sportief komt daar idd niet tot z'n recht in het dagelijks verkeer, maarja dan maar af en toe naar het lokale circuit (laguna seca ofzoNiels schreef:Een nieuwe Amerikaan doet me niet zoveel Tom op een paar uitzonderingen na. Ik ben twee weken in de US op vakantie geweest en dan rij je een kilometertje of 4000. Het verkeer daar is heerlijk rustig en mensen zijn erg tolerant en anticiperend. Echt een verademing :!: Ik zou dan ook een relaxte bak kopen voordat je als een van de weinigen er opgefokt gaat rondrijden zoals hier![]()
Een sportwagen komt daar niet tot z'n recht in het dagelijks verkeer imo teveel lange rechte stukken dus relax man, take it easy. Airco, cruise en een dikke V8 die geen toeren maakt 8)
Het voordeel van de Superformance Coupé is dat je hem in NL gewoon kunt kopen zonder BPM en houderschapsbelasting te hoeven te betalen ivm het kenteken uit de jaren '60! Dus het voordeel om hem in de US te halen is nihil, alleen de Dollar koers is misschien in je voordeel.Hendrik Kinderman schreef: of superformance coupé, een moddervet apparaat
[img:1024:768]http://www.amc-classics.ch/global/image ... pe_big.jpg[/img]
Lijp, ik ga met een beetje geluk in September 2008 naar San Jose state university voor een half jaartje.Christoph schreef:Ik ga een van het MBA programma doen @ University of California, Davis > http://www.gsm.ucdavis.edu/ .
Ga of in San Fransisco wonen of Sacramento. (Volg naast courses in Davis ook wat in Sacramento. )
En daarna ga ik nog maandje rond hobbelen!
Ik zal inderdaad eens een topic openen.. Kan altijd tips gebruiken!
Gebruikers op dit forum: RJK, Semrush [Bot] en 9 gasten