Bericht
door Knot » 17 aug 2022, 17:12
Hij kan er weer 2 jaar tegenaan, longlife onderhoud, apk, remvloeistof en interieurfilter voor € 327 dat gaat je bij de VW/Seat dealer niet lukken.
Tuning zeker merkbaar, wellicht dat de auto nog even moet wennen maar ik vind m wel in traptreden het vermogen vrijgeven, had ik ook wel op seat-online gelezen al maar het ging bij andere auto's vloeiender, ook de A5 1.8tfsi bijvoorbeeld van 160 naar 210pk was gewoon een vloeiende acceleratie. Met name als je in 1x volgas geeft dan is het vol vermogen, stapje terug, weer stapje erbij etc, het schommelt een beetje. Ga je vloeiend naar volgas toe merk je dat een stuk minder. Op de snelweg rijdt het op de cruise nog steeds 1 op 21 en wel een stuk relaxter als je een keer even van 100 naar 150 moet versnellen, er gebeurt nu tenminste wat.
Even die turbo losrijden komende kilometers maar mocht dat schommelen in het vermogen erin blijven vrees ik toch dat de fabrieksupdate de enige juiste keuze was.