Aprilia Tuono 1000R uit 2008 met linkshandige bediening. Door een beperking kan hij zijn rechterarm niet gebruiken waardoor het gas en de koppeling overgebouwd zijn naar de linkerkant. Hij heeft de motor nieuw gekocht en direct aan laten passen, en is nu weer toe aan wat anders. Alle onderdelen voor het terugbouwen naar origineel zijn aanwezig, net als de originele einddempers.
Linkje: https://www.marktplaats.nl/v/motoren/mo ... inkshandig
Vraagprijs: €4800
Copy paste van de advertentie:
Te koop aangeboden een zeer nette Tuono uit 2008 (03-2009 op kenteken gezet) met linkshandige bedening.
Kilometerstand 35046
1ste eigenaar
Originele onderdelen mbt bediening zijn aanwezig
Originele dempers zijn aanwezig
Seatcover
Incl. achter bok.
Achterste tandwiel 43 tands ipv. 40 standaard
Deze Tuono verkeerd in goede staat, is erg mooi om te zien en geweldig om mee te rijden.
De motor is voorzien van erg mooi klinkende Akropovic dempers met verwijderbare dB killers welke de dikke 2 cylinder een echte beleving maken.
De motor heeft een linkshandige bediening i.v.m. rijden met een beperking rechts. De voorrem, gashandel en rem zitten links. De originele onderdelen zijn aanwezig.


























