Bingo! Gelukkig is er een met wat verstand

Belachelijk. Black Lies Murder.smiley schreef: 01 feb 2021, 18:00 Mooi welverdiend complimentje.
https://www.volkskrant.nl/nieuws-achter ... ~b8abddbe/
Lovely Warren.....right. Had ze zich ook zo uitgesproken als het kind wit was geweest?Burgemeester Lovely Warren van Rochester noemt de handelwijze van de agenten "simpelweg verschrikkelijk", zo maakte ze bekend in een persverklaring. "Onze gemeenschap is woedend, en terecht.
Kalmeren, haar vader erbij halen, in de auto zetten en als dat allemaal niet werkt dan maar wat Tom zegt, gewoon in die auto zetten en haar pa erbij halen of bellen. In ieder geval niet behandelen als een volwassene met handboeien en pepperspray. Dat lijken me om een kind onder controle te krijgen nogal buitenproportionele maatregelen, tenzij ze net iemand overhoop geknald heeft natuurlijk, dan hebben ze groot gelijk.
Daar baal ik ook iedere dag weer van, dat dat echt niet meer kan535d schreef: 02 feb 2021, 10:38 Als leraar bijvoorbeeld kun je tegenwoordig ook al niet meer een draai om de oren geven als je tot het uiterste getergd wordt door snotapen die zero respect meer hebben voor gezag. Hoppa, meteen geschorst. Belachelijk.
Gebruikers op dit forum: Majestic-12 [Bot], RS-Ron en 34 gasten