

Dat is niet zo. A’dam is nog steeds een vestiging in eigendom van BMW NL.Emi schreef: 24 jul 2020, 22:54BMW Amsterdam was van BMW Nederland. Maar dat is inmiddels niet meer het geval. Ben benieuwd wat dit voor gevolgen gaat hebben.tomgtr schreef: 24 jul 2020, 22:51 Mee eens. Mijn M4 kwam ook van dat plekje en is makkelijk en snel schakelen met die mannen. En ze hebben altijd tuti lampioni versies staan als showmodel en doen die tegen redelijke kortingen weg.
Bmw den haag is verkocht aan Dusseldorp inderdaad afgelopen jaar.tomgtr schreef: 24 jul 2020, 23:10 Beja hoorde ik ook over Den Haag. Niet BMW NL zelfs maar BMW GmbH. Denk dat ze daarom ook zulke dikke kortingen konden geven.
Snel ondernemen ik kanZed240 schreef: 25 jul 2020, 01:57 Gaaf zeg, mooi dat je zo snel kon ondernemen. Ik weet nog niet zo goed wat ik van de CS qua uiterlijk moet vinden; vind de 'normale' nog altijd wat mooier doordat die cleaner is, maar qua specs is het niet moeilijk kiezen.![]()
Gebruikers op dit forum: Henk Jan en 3 gasten