Mijn naam is Twan Jonker, ben (bijna) 45jaar, getrouwd en heb 2 kinderen.
In het dagelijks leven werk ik als zelfstandige in mijn garage-bedrijf(je), 1 a 2 dagen in de week bij een taxibedrijf waar ik het onderhoud en reparatie doe aan alle taxi's en werk ik 2 dagen in de week bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in dieseltechniek (voornamelijk scheepsmotoren) dit op locatie op schepen of in hun eigen werkplaats.
Ook ben ik gespecialiseerd in diagnosetechniek / software-matige aanpassingen voor personenauto's al dan niet op locatie bij de klant.
Omdat auto's naast mijn vak ook mijn hobby is heb ik er in de afgelopen jaren een aantal verzameld, zo heb ik o.a.:
een BMW E28 2.4TD uit 1986 welke ik binnenkort ga ombouwen naar een 3.0D automaat welke ik zelf ga chippen naar zo'n 220PK,
een Passat W8 gechipt naar 303 pk, een VW jetta 1,9tdi (gechipt naar 150pk), een passat 2.0fsi, seat alhambra bedrijfsauto en nog een paar die het venoemen niet waard zijn

Omdat ik naast werken ook graag drift heb ik vanaf april een BMW E36 325i die door mij compleet driftklaar is gemaakt voor een klant overgenomen omdat hij over gaat naar een mercedes, deze beschikt al over een LSD platen-differentieel, sinter koppeling, hydraulische handrem en een aangepaste bak.
Hoop hier veel interessante dingen te lezen!!
Groet Twan.