Kleur is off road grey. Is nog geen jaar oud en heeft 21.000km gereden. Is van de VW AG geweest. Kostenplaatje 35% onder de nieuwprijs. 174pk tdi met automaat. Verder wat leuke accessoires zoals airco e.d. Week erna ombouw naar dubbele cabine en gelijk de keuring bij de RDW in Heerenveen. Wellicht nog een bakkie bij Andre.
De Mov'its van de Mercedes worden omgebouwd zodat ze op de T5 passen. Dat is dan weer het voordeel van een kleine fabriek. Ze zullen alles doen om de klant tevreden te houden en de kosten in de hand te houden. Verder heb ik een set H&R veren en stabis in bestelling staan.
Het is geen auto in de zin zoals men hier gemiddeld rijdt, maar na 10.000km Nordscheife in de T4 weet ik dat het ook anders kan. Het gaat uiteindelijk om de fun
