Kwalitatief gaat het om bij hem, dan is het dus wel wat, die Bora

Kofferbak is ruim (genoeg) en een Maxi Cosi past ook achterin.
Ik kan maar niet wennen aan de looks van zo'n Bora Variant, net te schraal voor een Passat en te mooi voor een GolfJoy Jolliffe schreef:Dan zou ik voor zoiets gaan:
http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/at ... id=4521908
Ik vind dat toch stiekum reclame maken voor VDVJoy Jolliffe schreef:Dan zou ik voor zoiets gaan:
http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/at ... id=4521908
Die Mazda ligt ver buiten het budget. Ik zat eerder aan zoietste denkenPescatore schreef:Een Passat betaalbaar in aanschaf? Volgens mij zijn die dingen nog steeds onevenredig duur, rond de 15k voor een 2002/2003 tdi variant vind ik vrij veel. En auto's in deze categorie zijn tegenwoordig best zwaar (dus vrij hoge wegenbelasting).
Wat vind je hiervan?
http://zoek.autotrader.nl/www/cars_adve ... d=96231904
Niet zo duur als een soortgelijke Passat, staat tegenover dat je er vermoedelijk ook minder voor terug gaat krijgen.
Vind ik nog niet zo gek. Kilometerstand is redelijk laag voor het bouwjaar, prijs is niet te hoog, kleur goed, 81kw en......clima!Mex schreef: Die Mazda ligt ver buiten het budget. Ik zat eerder aan zoietste denken
Opel techniek???? Alleen het onderstel. gedeeltelijk.Niels schreef:Geen stationDesmond Prins schreef:Waarom mis ik nou weer een Saab 9-3 in dit lijstje. Lopen Probleemloos op LPG. Kunnen hoge KM-standen aan. de 5 deurs zijn zeer ruim. En het onderhoud is goedkoper als de meeste mensen denken...en opel techniek
Je hebt gelijk.......als een Avensis 5-deurs ook tot de opties behoortDesmond Prins schreef:Opel techniek???? Alleen het onderstel. gedeeltelijk.Niels schreef:Geen stationDesmond Prins schreef:Waarom mis ik nou weer een Saab 9-3 in dit lijstje. Lopen Probleemloos op LPG. Kunnen hoge KM-standen aan. de 5 deurs zijn zeer ruim. En het onderhoud is goedkoper als de meeste mensen denken...en opel techniek
Ik zie nergens in de openingspost staan dat een station een vereiste is....
Ex-Lease kun je ook bij direct bij ING Carlease gaan shoppen, tijdje geleden eens gekeken, en die hadden dacht ik best aardige voorwaarden voor als 'ie niet zou bevallen oid kan ik me herinneren.Arthur schreef:Misschien staat hier iets tussen.
Veel ex lease auto's.
Gebruikers op dit forum: Bing [Bot], Spinazie en 2 gasten