Ik doe hetzelfde privé.. berekening laten maken wat aantrekkelijk is om af te lossen . Maandlasten zijn extreem laag en huis is ruim 2.5 keer meer waard dan de openstaande hypotheek. Verhuizen naar een enorm kast is een mogelijkheid maar ik ben allergisch geworden voor hoge (privé) lasten.Martijn_bmw schreef: 15 sep 2019, 12:57Dit en verder:WJ schreef: 15 sep 2019, 12:11 Je hypotheek extra aflossen. Ofzo. Wat er ook gebeurd, lage vaste lasten per maand is altijd fijn.![]()
DitRiceaux schreef: 15 sep 2019, 12:24 Lekker van het geld genieten en met een lege portemonnee het bejaardentehuis in.![]()
Althans ik probeer de combi te zoeken, heb inmiddels ruim de helft afgelost en woon qua financiële lasten lager dan een sociale huur flat. De rest geniet ik lekker van door mooie auto’s te rijden, lekker op vakantie gaan enz.
Auto's zijn tegenwoordig ook zakelijk.
De rest van de inkomsten gaan naar zakelijke panden.. kantoor en verhuur.