
Overigens geeft die foto hierboven al aan hoe verschrikkelijk alles uit verhouding komt te liggen. Sorry, maar dat ziet er gewoon niet uit. De E46 non-M carrosserie is niet ontworpen met 19" in gedachte.
Komt door de kleur en dat randje er omheen. Oogt aan de kleine kant en, sorry, ik vind het niet staanNiels schreef: 25 okt 2018, 12:14 Lijkt niets te groot, 18”! Qua kleur heb ik een beetje hetzelfde als met de mijne. Los lijkt het geweldig, onder de auto vind ik ze wat donker al komt dat bij mij ook een beetje door mijn gebrek aan fotografisch talentEn ik denk dat deze het wel verdiend om ook ff goede foto’s te maken
![]()
Wat voor een tikje zit er in?
Zou ik niet doen sander en is ook redelijk onvoorspelbaar als redelijk op de grens gaat hoeken.Sander-E46 schreef: 25 okt 2018, 11:55. Overigens ligt er ook nog een setje eibach sportline te wachten... eens kijken wat we daarmee gaan doen, neig nu naar alleen voor verlagen.
Gebruikers op dit forum: Ahrefs [Bot], Bombadil, HarryC, MarcelV, Sander-E46, TomTomm en 15 gasten