Dat is precies wat ik bedoelde, ik heb geen illusies en ben in de leer bij een serieus goede coureur. En als ik iets leuk vind ben ik net een spons haha... Dus gaat goed komen tegen de tijd dat ik later groot ben jezus dan komt het goedSpijkerhard schreef: 02 sep 2018, 20:25Ik neem het zeker niet persoonlijk.
![]()
Begrijp de ego opmerking denk ik beter na je laatste opmerkingen. In het algemeen wordt het denk ik lastig leren als je denk dat je het al kunt of beter weet.
Heel veel pleziermet je vorderingen!!
Welke racetraining?
-
- Berichten: 314
- Lid geworden op: 24 aug 2018, 09:33
- Auto: Trabant
- Locatie: Oss
Re: Welke racetraining?
-
- Berichten: 316
- Lid geworden op: 21 jun 2016, 21:33
Re: Welke racetraining?
Ben je ook van plan om te gaan racen of is de training alleen voor je rijvaardigheid?
- MarkS
- Berichten: 2904
- Lid geworden op: 24 mar 2014, 22:41
Re: Welke racetraining?
Je kunt ook trackdays gaan rijden, geen racen maar wel iets meer dan zuiver voor je rijvaardigheid.
-
- Berichten: 1262
- Lid geworden op: 23 aug 2017, 00:36
Re: Welke racetraining?
Op dit moment ben ik niet van plan om serieus aan competities deel te gaan nemen. Maar ik heb me wel voorgenomen om wat vaker het circuit op te gaan.M3tje schreef: 03 sep 2018, 12:35 Ben je ook van plan om te gaan racen of is de training alleen voor je rijvaardigheid?
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Estoque en 25 gasten