Gebruik zal voornamelijk wat hobby-ritjes over de B-wegen rondom te Ring zijn, misschien een enkele keer een rondje Ring (als het regent of sneeuwt).
Alles voor de V valt sowieso af, de VIII vind ik echt niet mooi dus die ook en de X ook.
Dus de opties zijn eigenlijk:
*) V of V RS
*) VI, VI RS of VI TME
*) VII
*) IX
Qua rijden heb ik echt weinig ervaring met EVO's, ooit eens met Gerhard (kom je hier nog?) meegereden in een VI RS en dat was top en verschillende DF'ers in verschillende EVO's over verschillende circuits zien glijden vanaf de buitenkant, dan zie je ook wel iets van hoe een auto zich in bochten gedraagt, maar niet alles uiteraard.
Dus vandaar even mijn vraag: uit bovenstaand lijstje en met bovenstaande eisen (dagelijks gebruik gaat niet gebeuren): welke zou jij kiezen en waarom?
Waardeontwikkeling speelt ook nog wel enige rol uiteraard; twee jaar geleden kon je nog voor €12.000 een rode VI TME kopen, ik wou dat ik toen alle te koop staande auto's gekocht had.
