
http://www.dockx.be/nl/sport_wagens_cabrios_nl.html
http://www.dockx.be/nl/luxe_wagens_nl.html
Aha, dat ding. Vandaar. Hij had nogal wat moeite in de regen namelijk:Adje ///M3 schreef:Sixt duitsland heeft ook leuke auto's in haar assortiment.
Zo zag ik afgelopen zaterdag nog een Z4 3.0 Coupé de N-ring op gaan.
'T mag, maar als er iets mis gaat dan ben je echt de #Y$&^.Tom van Hezewijk schreef:Mag dat van sixt? meeste duitse verhuurders sluiten ring uit in hun voorwaarden...Adje ///M3 schreef:Sixt duitsland heeft ook leuke auto's in haar assortiment.
Zo zag ik afgelopen zaterdag nog een Z4 3.0 Coupé de N-ring op gaan.
Iets wat IK zelfs niet zou doen, geen sixt of andere huurauto de ring op, zeker geen Z4 of 997 of RS4!Adje ///M3 schreef:Sixt duitsland heeft ook leuke auto's in haar assortiment.
Zo zag ik afgelopen zaterdag nog een Z4 3.0 Coupé de N-ring op gaan.
Hertz Arnhem had ooit een SL500 staanStéphane schreef:Bij Hertz hebben ze ook wel aardig leuke dingen in het programma (CLK, SLK, etc.) . Helaas voor dit weekend niets kunnen vinden. Dame vertelde me dat ze me een SLK 500 zou regelen, maar die was niet meer beschikbaar. Nu vraag ik me alleen af wat ze bedoelde, want die bestaan volgens mij helemaal niet.
Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 5 gasten