Medio april staat de onthulling gepland.
https://www.autoblog.nl/nieuws/gelekt-n ... aat-106788
https://www.autoweek.nl/nieuws/ford-foc ... -in-beeld/
Ja Kia heeft wat dat betreft niet 3 maar 20 stappen vooruit gezet.tomgtr schreef: 14 feb 2018, 22:23 Ik vind hem erg mooi zo van opzij. Eerlijk gezegd vind ik het tegenwoordig best een compliment dat op Kia lijkt. Ik vind de meeste recente Kia’s best leuke verschijningen. Ik had 10 jaar geleden niet kunnen denken dat ik DAT ooit m’n strot uit zou kunnen krijgen!
Klopt, tegenwoordig maakt Kia prima modellen, dus wat dat betreft een compliment. Het is alleen jammer dat de Focus niet echt meer uniek is in z'n klasse. Toen deze op de markt kwam was het echt iets aparts. Zo'n soort hatch was er nog niet echt. Helaas is het model geevolueerd tot een doorsnee hatchback zoals alle anderen.tomgtr schreef: 14 feb 2018, 22:23 Ik vind hem erg mooi zo van opzij. Eerlijk gezegd vind ik het tegenwoordig best een compliment dat op Kia lijkt. Ik vind de meeste recente Kia’s best leuke verschijningen. Ik had 10 jaar geleden niet kunnen denken dat ik DAT ooit m’n strot uit zou kunnen krijgen!
Vergeet BMW niet met hun two-tone velgen.la_fusion schreef: 15 feb 2018, 12:47 Wat is dat toch met die velgen.. Na de Golf, de Megane en ook de Focus van dit soort velgen.
De auto zelf vind ik ook niet zo speciaal wat dat betreft...
Hoe zien Jappanners er dan uit? Een Honda Civic oogt toch heel anders...?!Robin Hartog schreef: 14 feb 2018, 18:17 Ziet er erg goed uit, maar lijkt wel erg veel op een Japanner zo. Ben benieuwd naar meer pics.
Gebruikers op dit forum: Ahrefs [Bot], bleu_dust en 5 gasten