
De heenreis ging vlot, maar was niet top. De 130i is echt stevig geveerd. Niet pijnlijk, maar km-vreten niet zo prettig als de E46 330iT dat deed. En dat was al geen comfortabele auto imho. Ook de acceleratie van 120-200 is hedendaags niet goed. Even in perspectief plaatsen, de dikke diesels (A6, 530d/535d, GLE350cdi) zijn echt veel en veel rapper. Moet echt flink poken om bij te bijven. Met gezin niet relax dus na paar keer maar laten schieten.

Eenmaal aangekomen in Oostenrijk is de auto echt in zijn element. Onderstel is prima. Heerlijk strak en vlot die bochten door en voor je het weet ben je een audi S4 aan het opduwen. "schat, volgens mij voelt hij zich opgejaagd"

Blokje is heerlijk en de wens voor een andere einddemper is niet nodig. Eenmaal opgewarmd, schuifdakje/raampjes open, heerlijke sound. Vooral als het weerkaatst tegen de rotswand. Hairpins scheef en tunnels zijn ook prachtig. Kinderen vinden dat ook, alleen MdV erg kinderachtig.

Een plaatje:

Tschusss!