Vorige auto's:
Peugeot 406 Sedan 1.8
Peugeot 306 S16 2.0 GTI
BMW 325i E36 circuit/straat
BMW 325i E36 M3 3.0, geheel geswapped technisch en optisch met een echte M3 E36
VW Golf 5 2.0 GTI JD Engineering 290 pk
BMW 328i E36 circuit/straat
Aangezien ik momenteel geen auto voor de deur heb staan, begon het toch weer te kriebelen. Paar weken geleden op vakantie geweest in Zweden en toevallig in een dorpje onder de rook van Stockholm zag ik een BMW E39 M5, in de mooiste kleur naar mijn mening, imola rood, langsrijden. Ik stak een duimpje op naar de eigenaar en hij stopte en deed een raampje open. Hij vertelde me dat de auto te koop stond en gaf me het adres. Ik was op slag verliefd en ben de volgende dag langsgegaan om de auto is goed te bekijken. Hij stond te koop bij een citroen/mitsubishi dealer die ook genoeg ander leuk spul had staan. Mclarens/bentleys/Porsches enz. Vervolgens een stukje meegereden en dat was geweldig.
Ik liet weten erg geïnteresseerd te zijn en wilde het even laten bezinken toen ik weer in Nederland was om geen overhaaste keuzes te maken. Heb me verdiept in de minpunten/aandachtspunten/running costs. Even het aanbod van imola rode M5's bekeken en dit bleek erg schaars.
Vervolgens een aankoopkeuring laten doen bij een BMW dealer in Stockholm en een nieuwe zweedse APK voor de verkoop om wat zekerheid in te bouwen, zonder noemenswaardige punten. Besloten de auto te kopen en alle administratieve rompslomp door te voeren. Via mijn broer, die bij een auto import bedrijf werkt, transport geregeld en hij zal hem voor mij op NL kenteken gaan zetten.
De auto is deze week opgehaald en zal dinsdag bij de rdw worden aangeboden. Volgende week ophalen, en daar kijk ik natuurlijk erg naar uit!
De auto is van 1999, dus Pre facelift en heeft 215.000 km gelopen. Imola rood en zwart met rood leder interieur. Kilometerstand schrok me niet af aangezien alle boekjes en facturen aanwezig zijn en de auto goed is onderhouden.
De planning is om de auto t/m maart zoveel mogelijk binnen te laten staan en misschien als het weer het toelaat een enkele keer te rijden. Vervolgens in de maanden erna er zoveel mogelijk van te gaan genieten.

Genoeg geluld, nu foto's!