Te koop aangeboden, mijn S70 AWD. Gekocht als tijdelijke auto en nu mag ie van eigenaar wisselen. Sinds aanschaf vorig jaar augustus 16d KM gereden.
Een unieke verschijning, lekker breed op de achterwielen, met een heerlijk brommende dubbele V70R uitlaat. Dit is tevens de laatste handgeschakelde S70 AWD, niet heel moeilijk, daar er maar twee geleverd zijn in Nederland.
De 2.4T is goed bij de les, hij loopt mooi door de toeren. Omdat het een AWD is staat ie hoger op de wielen als standaard, brengt ie ook een hoop extra comfort.
Ondanks de hoge rijhoogte is de wegligging goed, de Multilink achteras voelt zeer solide aan.
De AWD systeem werkt goed. Enkel een licht vibratie uit de cardanas is voelbaar bij 80km/h. Hij rijd er niet minder om, de cardanas zit er op dit moment dan ook gewoon onder.
Volgens de historie zijn andere belangrijke delen van het AWD systeem al vervangen (haakse overbrenging is 60d km oud, AWD systeem is door de dealer gecontroleerd bij 249d km en heeft geen afwijkingen kunnen constateren).
Technisch doet ie het prima, olieverbruik is één liter op de 2000 km, brandstof verbruik is strak 1 op 10.
Er hangt enkel een druppeltje olie aan het blok, bij de achterste krukaskeerring.
Qua interieur is ie heel netjes, ik heb vorig jaar het hele interieur (op het dashboard en enkele deurpanelen na) gedemonteerd gehad en alles grondig schoongemaakt wegens hondenlucht.
Optisch mag ie wat aandacht krijgen, hij heeft gebruiksporen. Paar parkeerdeukjes en er zou voor het mooie wel een strakker voorscherm op mogen.
Klein roestplekje bij beide dorpels achter aan de binnenkant van de achterdeuren en boven het linker achterlicht zit een plekje.
Recent vervangen;
- Radiateur (8-2015)
- Dakraam (8-2015)
- Filter/droger airco (8-2015)
- Schokdempers rondom (gebruikt 9-2015)
- Remklauwen achter (V70N revisie 11-2015)
- slangen regelsysteem turbo (2-2016)
- Voorruit op ruitenvegers (2-2016)
- Wiellager linksvoor (2-2016)
- Velgen + Banden 16" (5-2016)
Auto heeft APK tot 8-2017!
18" (is een winterset op de foto) heeft plaats gemaakt voor een zgan set 'Mimas' 16" met nieuwe Kumho banden (zie laatste foto).
Vraagprijs; 2295€
Indien gewenst kan er ook een oplader bijgeleverd worden.