Misschien moet hij zich maar snel op een ronde laten zetten door Ricciardo en dan de rest van de race in de slipstream van zijn teamgenoot zich door het veld wurmen.

Thanks!RS-Ron schreef:De GP van Monaco is voor iedereen, ook niet Ziggo-klanten, gratis te streamen vandaag:
https://ontdek.ziggo.nl/sport/formule-1 ... lsrc=aw.ds
Gr Ron
en onderaan bij de vaste vragen staatDe livestream is op dit moment tijdelijk niet beschikbaar. Excuses voor het ongemak. We werken hard aan een oplossing.
zal mij benieuwen of ze het voor de start voor elkaar krijgen, anders wordt het weer gewoon met slecht beeld viaDe online uitzending start op de genoemde datum en het genoemde tijdstip. Als er teveel bezoekers zijn, kan Ziggo de toegang tot de uitzending sluiten. Dat doen we om de kwaliteit van de uitzending te waarborgen.
Ben benieuwd......."Incident involving Hamilton and Ricciardo under investigation by the stewards"
Ik denk het ook niet.RutgerK schreef:Ben benieuwd wiens banden er eerder aangaan. Die ultra's kunnen het toch niet redden tot de finish?
Gebruikers op dit forum: Ahrefs [Bot] en 1 gast