en toch low profile, wel met andere velgen (stoere dikke velgen graag)

Kijk! Zo makkelijk is het dus softwarematig op te lossen. Screen real estate genoeg. Dus BMW, graag even een software update voor mijn M135i. Bizar, dat zo'n auto standaard geen olie temperatuur uitlezing heeft.Combinatie water en olie temp digitale weergave;
yep, niceRobin schreef:[Yotube]http://youtube/oLNZw2FN_OU[/YouTube]
http://youtu.be/oLNZw2FN_OU" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja, had er eentje besteld. Levertijd was ineens onduidelijk waardoor ik heb afgezegd, maar nu blijkt dat dat niet zo slim wasArthur schreef:Rnd ook. Maar meen ook gelezen te hebben dat hij hem weer afgezegd heeft?
Puurs, België volgens de YouTube poster.Robin schreef:Lijkt me in Duitsland (?) Leen.
MarkS schreef:Puurs, België volgens de YouTube poster.Robin schreef:Lijkt me in Duitsland (?) Leen.
Andre heeft toch zoiets in de 1M?romo schreef:België idd ook volgens Bimmerpost members aldaar.
Is dit wat?
http://www.insideperformance.de/en/date ... -f23_1297/" onclick="window.open(this.href);return false;
Macboy schreef:Wel grappig dat ik "aan het zeuren" was over de beperkte kleuren en nu zeikt iedereen die hem wil bestellen, heerlijk![]()
Individual was nooit leverbaar op de 1. Dus ook de 2 niet. Dat Mineral Grau is toch wel mijn kleur denk ik.
@Daan: je kent het trucje om de olietemp te zien ? Weliswaar omslachtig maar toch.
@Romo: had je bij de 1M toch ook niet genomen, toen kende je deze optie ook al. Je wordt oud.
Ik ben echt scheel geloof ik, Ik zie werkelijk nergens een oliekannetje als indicator.romo schreef:Combinatie water en olie temp digitale weergave;
Gebruikers op dit forum: Bombadil, Majestic-12 [Bot], matthyssie, maurizio, Paul76, Peter-Paul en 7 gasten