allen schreef:Foto van de hond?



allen schreef:Foto van de hond?
Bijna goed, is een JYSK kruk!JP schreef:Leuke Ikea kruk
Klopt en alsnog luistert hij voor geen meter!Luco schreef:haha die ene is meer oor dan hond
Des te groter de oren des te minder ze luisteren, dat is hier ook het gevalMarleen van Diest schreef:Klopt en alsnog luistert hij voor geen meter!Luco schreef:haha die ene is meer oor dan hond
Ik denk dat het inderdaad echt een verband heeft.Luco schreef:Des te groter de oren des te minder ze luisteren, dat is hier ook het gevalMarleen van Diest schreef:Klopt en alsnog luistert hij voor geen meter!Luco schreef:haha die ene is meer oor dan hond
Heb jij ook zulke oren Luco??Luco schreef:Des te groter de oren des te minder ze luisteren, dat is hier ook het gevalMarleen van Diest schreef:Klopt en alsnog luistert hij voor geen meter!Luco schreef:haha die ene is meer oor dan hond
Wij hebben een cane corsoMarleen van Diest schreef: Wat voor hond heb je?
Hij is ruim boven de 70 kiloMarleen van Diest schreef:Oh daar kunnen mijn honden vier keer in...letterlijk
Wauw mooi beest! Dan passen die van mij samen er 6 keer in met 2kg en 10kg!Luco schreef:Hij is ruim boven de 70 kiloMarleen van Diest schreef:Oh daar kunnen mijn honden vier keer in...letterlijk
Ik zal het je uileggen Allen.allen schreef:Hond met de grootste oren hier komt uit het asiel en luisterde binnen twee weken voortreffelijk.
De andere is speciaal geslecteerd, koste me een paar ribben uit het lijf en luistert na duizend cursussen nog altijd niet.
Hoe zat dat dus ook alweer met die hondenoren?
Marleen van Diest schreef:allen schreef:Foto van de hond?![]()
![]()
![]()
fixedLuco schreef:Ik zal het je uileggen Allen.allen schreef:Hond met de grootste oren hier komt uit het asiel en luisterde binnen twee weken voortreffelijk.
De andere is speciaal geslecteerd, koste me een paar ribben uit het lijf en luistert na duizend cursussen nog altijd niet.
Hoe zat dat dus ook alweer met die hondenoren?
Die hond uit het asiel is door een ander opgevoed.
Die zorgvuldig uitgekozen hond is door JOU uitgekozen en door JOU opgevoed.
Waar denk jij dat het probleem ligt?
Dat zou kunnen, hij is amper 2 kg, zijn oren maken een hoop goed!Riceaux schreef:Volgens mij is mijn kat groter dan die hond met grote oren.
Dank je, ben er ook echt heel blij mee, en ik ben idd super geholpen.Joy schreef:Leuke beestjes. Welk ras behoren zij toe?
En top dat je keuken in orde is gekomen. Pluimpje voor de wel goed presterende keukenboer.
Die met de pet op is mijn dochter, die op de pet zit haar AgapornisJP schreef:Hoe is het met je Agapornis ?
Gebruikers op dit forum: Bing [Bot], Bombadil en 9 gasten