Mark,
Als je een maximum bod in je hoofd hebt zitten en dat ligt lager dan wat er minimaal voor gevraagd wordt heb je niets verloren.
Overigens hebben Nederlanders geen achterstand met het bieden als je gewoon eerst uitrekent wat je maximaal kan uitgeven
inclusief het te betalen bedrag aan BPM.
Dan is je maximum bod gewoon datgene wat je
zonder BPM kan en/of wil betalen.
Veel mensen maken trouwens de fout te denken dat je op Ebay steeds iets meer moet bieden omdat het een veilingsite is.

Gewoon ineens datgene bieden wat je ervoor over hebt en als je dan wint is het een goede deal.
Wordt je overboden dan is dat altijd met een klein bedrag, (zo werkt het systeem namelijk) maar je weet nooit wat het maximale bod van die bieder was.
Mogelijk was dat maar 100 Euro meer dan jouw bod, maar het kan net zo goed 2000 Euro meer zijn.
Ligt er maar net aan of iemand iets heel graag hebben wil en of hij zo gek is om er meer voor te betalen dan de werkelijke waarde.
En omdat jij het maximale hebt geboden is er niks aan de hand.
Zeg je tegen jezelf dat je het item voor die prijs ook wel had willen hebben dan heb je gewoon gelogen tegen jezelf bij het vaststellen van je maximale bod....:twisted:
Kortom, kopen via Ebay is dikke fun!
PS: Bij een auto loop je overigens wel een enorm risico door 'van de beschrijving' te kopen. Ik zou altijd kijken of ik de auto niet kon bezichtigen IRL alvorens te bieden.