Sorry ik zie nu ineens dat ik mijn reactie vanmiddag nog niet helemaal af had toen ik hem plaatsteRonV schreef: Toch maar een vraag aan Josef - heb je de mogelijkheid om de hele ombouw zelf te doen, of moet je die uitbesteden? Een M20 uit de auto halen, bewerken en weer in de auto hangen, is goed te doen. Ombouw naar een andere motor brengt iets meer mee - echt niet onmogelijk hoor, maar wel wat meer werk (spruitstukken, hoogte subframe, rembekrachtiging, inlaat, vbak, aandrijfas, bedrading, aanpassingen aan remmen, stabi etc.)
Als je dat allemaal uit moet besteden, en per uur moet betalen, dan kan dat wel oplopen. Als jet het zelf kan, een brug hebt waar je de auto op kan laten staan, dan wordt het wel makkelijker.

Het vervolg van mijn antwoord dus


Het hangt ook van nog iets anders af, ik ben op het moment namelijk bezig met de aankoop van een woning, hierbij zit een inpandige garage met (hopelijk genoeg) ruimte om te klussen, dus als dit allemaal door gaat dan heb ik er ook de ruimte voor
