Pagina 1 van 1

D-F rijvaardigheidstraining

Geplaatst: 11 apr 2006, 11:09
door Dennis Cavallino
Is er animo van mensen, of parnters om mee te doen aan een rijvaardigheidstraining van een dag?

Zo ja, dan ga ik dat regelen, want Marijke wil ook zo'n cursus volgen bij voldoende animo (vanaf 8 mensen).

Geplaatst: 11 apr 2006, 12:04
door Tom
Wat houd het precies in?

Opzich ben ik wel in om wat bij te leren, maar zo'n standaard slipcursus op een natte baan (uitwijken voor waterstralen e.d.) heb ik al twee keer gedaan. Is dan zonde van het geld.
Wat spelen op zo'n gladde gripcircel (of hoe noemen ze die dingen) is opzich wel leuk. Vorige keer ook gedaan maar was eigenlijk te kort. Beetje gericht op driften/RWD is wel leuk, zolang het niet die-hard heel de dag banden verstoken en knallen is :)

Geplaatst: 11 apr 2006, 12:49
door Michel P
Dennis,

Wil mijn GF dit ook al jaren laten dien, gezien de angst die ze heeft voor gladheid e.d.

Hou dit draadje in de gaten.

Michel

Geplaatst: 11 apr 2006, 13:07
door stefan van der burgh
Quanta costa?

Geplaatst: 11 apr 2006, 18:00
door Shakes
Alleen de vrouwen?

Kom ik ook :!:

:D

Geplaatst: 12 apr 2006, 08:56
door HansD
Wat bedoel je precies met rijvaardigheidstraining Dennis? Een slipcursus of meer op circuitrijden gericht?

In het 1e geval doe ik niet mee, in het 2e geval heb ik wel belangstelling, gaan de dames Nandor en Hans wel meerijden :D

Geplaatst: 12 apr 2006, 13:22
door Dennis Cavallino
Juist geen circuit dingen.

Gewoon normale rijvaardigheidstraining, gericht op het leren kennen van je auto, het herkennen en vooral voorkomen van gevaarlijke situaties.

Veel mensen kunnen hier al veel van leren, als ik lees dat mensen niet precies weten hoe hun ESP systeem werkt etc. En daarnaast leer je altijd (ik heb daar ook iedere keer/dag van geleerd destijds om zo een veiliger automobilist te worden, of in ieder geval bewust te zijn van de gevaren die je met een rijstijl kunt veroorzaken). 8)

Prijs zal tussen de 125 en 175 euro liggen. Maar ik heb nog te weinig reacties gezien voordat ik uberhaupt ga bellen. :wink:

Als we dit gedaan hebben, kunnen we een keertje kijken of we een openbare weg training kunnen doen. Is een stuk duurder, maar daar leer je nog meer van imho.

Geplaatst: 12 apr 2006, 13:32
door Michel P
Dennis,

Nogmaals, super goed plan! Mijn GF zal als de datum schikt dan komt Nathalie zeker, neem ik wel een dagje vrij om de jongste eventueel op te vangen van school. Loop namelijk al jaren te roepen dat dit voor haar wel eens goed zou zijn.

Michel

Geplaatst: 12 apr 2006, 13:51
door Panda de Beer
Als het voor de vrouwen is, leren ze daar dan ook parkeren? :P

Geplaatst: 12 apr 2006, 13:56
door Michel P
Panda de Beer schreef:Als het voor de vrouwen is, leren ze daar dan ook parkeren? :P
Jij hebt toch parking stumperhulpjes op die boot van je ;-)

Michel

Geplaatst: 12 apr 2006, 14:35
door Dennis Cavallino
Panda de Beer schreef:Als het voor de vrouwen is, leren ze daar dan ook parkeren? :P
Ja! Serieus. Daar kunnen we ze zelfs wat nadruk op laten leggen als we dat willen.

Geplaatst: 12 apr 2006, 18:12
door Hielke
Rijden jullie vrouwen dan zo slecht dat je ze op een cursus wil doen? Ze hebben het roze papiertje toch gehaald :wink:

Wil voor niemand de lol bederven maar als ik initiatieven op auto fora naar evenementen als het onder begeleiding Ring rijden of deze "beter rijden :?: " cursussen zie dan weet ik toch bijna zeker dat er "clubintern" genoeg mensen moeten rondlopen die het voortouw en de begeleiding tijdens zulke events (als er genoeg animo is) kunnen nemen.

Geplaatst: 13 apr 2006, 09:50
door Dennis Cavallino
Hielke, ik snap wat je bedoelt. Maar de didactische vaardigheden heeft niet iedereen en die hebben de instructeurs van Team Swanborn wel (zijn voornamelijk oud collega's van me). Daarnaast heb ik geen zin om mijn eigen vriendin 'les' te geven, want vreemde ogen dwingen en alles wat ik zeg wordt in discussie getrokken :lol:

Ook huren wij vanuit D-F geen baan zonder zo'n instantie in te schakelen. Zeker niet voor dezelfde prijzen. Dus vandaar dit initiatief.

Geplaatst: 14 apr 2006, 11:09
door Hielke
Dat van die "vreemde ogen die dwingen" heb je groot gelijk in Dennis. Misschien dan toch niet zo'n vreemde gedachte om een officiële opleider in te schakelen.

Geplaatst: 23 apr 2006, 19:16
door Lionheart
---

Geplaatst: 23 apr 2006, 20:22
door René
O.T.
Team Swanborn heeft toch een 525D platgereden op de ring (esbach volgens mij, instructeur Cor oid)?
Was vorig jaar volgens mij.

Vr.gr. René