Filmpje: 650 pk sterke Corvette ZR1
Geplaatst: 20 sep 2007, 22:15
Ook voor een bedrag met 5 nullen? Doe mij dan maar de 2008 Viper of sterker nog de nieuwe ACR.. 50pk minder maar de ACR onderscheidt zich tenminste wat duidelijker van het standaard werk, hoef je bij een Corvette niet te verwachten.Hendrik Kinderman schreef:Verrot bruut apparaat, meeste pk's for your money!!
Met die corvette kan je tenminste nog voor de dag komen zonder dat mensen in de lach schieten.InjectTheVenom schreef:Ook voor een bedrag met 5 nullen? Doe mij dan maar de 2008 Viper of sterker nog de nieuwe ACR.. 50pk minder maar de ACR onderscheidt zich tenminste wat duidelijker van het standaard werk, hoef je bij een Corvette niet te verwachten.Hendrik Kinderman schreef:Verrot bruut apparaat, meeste pk's for your money!!
Wie zegt dat ik voor die rooie kleur kiesHANZ06 schreef: Met die corvette kan je tenminste nog voor de dag komen zonder dat mensen in de lach schieten.
Dat is met deze viper wel ander.
Lijkt wel een opgeleukte nissan sylvia met die schreeuwerige kauwgomballen kleur.
Maar als je daar voor kiest... prima
HANZ06 schreef:Met die corvette kan je tenminste nog voor de dag komen zonder dat mensen in de lach schieten.InjectTheVenom schreef:Ook voor een bedrag met 5 nullen? Doe mij dan maar de 2008 Viper of sterker nog de nieuwe ACR.. 50pk minder maar de ACR onderscheidt zich tenminste wat duidelijker van het standaard werk, hoef je bij een Corvette niet te verwachten.Hendrik Kinderman schreef:Verrot bruut apparaat, meeste pk's for your money!!
Dat is met deze viper wel ander.
Lijkt wel een opgeleukte nissan sylvia met die schreeuwerige kauwgomballen kleur.
Maar als je daar voor kiest... prima