Ik was benieuwd wat 'men' ervan vindt, maar vooralsnog kennelijk niet zo heel veel. Ik ben eerlijk, zeker voor een EV die ook nog eens uit Korea komt.




https://www.autoblog.nl/nieuws/kia-ev3- ... ge-6918784De prijzen van de Kia EV3 beginnen bij €36.995. Voor dat bedrag krijg je de 58,3 kWh accu. De range van die versie was nog niet bekend, maar dat kunnen we nu wel melden: 429 km. Dat is al meer dan de Stellantis-modellen.
429 km range is al prima voor dit segment, maar er is ook nog een versie met maar liefst 600 km range. Dat is aanzienlijk meer dan de concurrentie. Voor deze variant met een 81,4 kWh accu betaal je €41.495. Daarmee is het de goedkoopste EV met 600 km range. Het vermogen is overigens voor alle versies gelijk: 204 pk.