Pagina 1 van 5

Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:37
door Sperdy
Is dat de moeite waard om te kopen? Of haal je ellende in huis? Vind het wel een coole bak. Wie kan er iets over zeggen ....

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:38
door Petrolhead Tom
Het enige dat ik er van weet is dat ze FUCKING AWESOME zijn. Echt, een F355 is sub-zero pornografisch mooi. :thumbup: Kun je het betalen? Durf je het aan? Doen! Prachtig. Als hij kapot gaat kun je er ook gewoon naar gaan kijken. Echt beeld beeld schoon.

Voor zover de minst behulpzame post van dit jaar. :mrgreen:

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:40
door Robin Hartog
Petrolhead Tom schreef: Voor zover de minst behulpzame post van dit jaar. :mrgreen:
Desondanks een dikke +1 :mrgreen:

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:41
door Marc R
Sub-zero porn! daar moet ik het geheel mee eens zijn...no-doubt.

:mrgreen: :beer:


Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:43
door Petrolhead Tom
But whatever you do..... Buy it in blue.

Afbeelding

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:44
door Marc R
YAY! egh wel...pffffffff

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:44
door Petrolhead Tom
Marc RS4 schreef:YAY! egh wel...pffffffff
MARC! We zijn het eens! :banaan: :thumbup:

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:47
door marcokers
:love: Jeugdsentiment... deze en de F40 boven je bed als pubertje ....



.... en dan op de andere muur Pamela Anderson.... :bag: wist je toen beter?

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:51
door ErikMartijn
Deze dan maar:

http://www.dealer.ferrari.com/kroymans/ ... m/12058838

:love: :love:

Cuoio interieur is eigenlijk het mooiste icm deze kleur, maarja...

Edit: Zag het GTS gedeelte in de titel niet, maar een GTB is natuurlijk veel mooier... :angel:

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 21:52
door Petrolhead Tom
AF! Niks meer aan doen.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 22:00
door Oof
Kennis heeft een van laatst gebouwde in het donkerblauw. Een van de mooiste auto's ooit gebouwd. Maar wat jij denk ik wil weten: Wat kosten die dingen in onderhoud. Vrees dat niemand hier een antwoord op kan geven. Misschien een idee om Munsterhuis is te bellen.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 22:06
door Petrolhead Tom
Het is en blijft techniek. Je kijkt erop en er niet in. Als er iets kapot gaat wordt het duur, Maar als je het afzet tegen de kosten van een nieuwe boxster spyder is het nog steeds een koopje denk ik. ;)

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 22:10
door dvh
Een man in ons dorp rijdt een mooie rooie.
En dat geluid............ :love:

Wanneer je hem aan hoort komen, net een motor ! Echt een geweldig ding.
Technisch gezien geen idee. Iedereen roept altijd dat zo'n ding duur is.

Aan de andere kant, het is altijd goedkoper dan een nieuwe 1M, en voor het verschil kun je aardig wat repareren lijkt me.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 22:12
door Tristan
1 van de laatste mooie Ferrari's, daarna is het qua looks en sound bergafwaarts gegaan.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 19 apr 2011, 22:53
door Ron4S
1 vd mooiste Ferrari's en enorm waardevast! 1e auto met de flipperbak van Ferrari, maar die schakelt echt te traag, altijd voor handbak gaan. De motor heeft 5 kleppen per cylinder en de flat krukas, een erg exotisch blok. Motor maakt enorm makkelijk toeren. Auto is bovendien compact en licht.

Bij zo'n Ferrari ben je elke keer als je er echt voor gaat zitten toch een beetje bang dat het stuk gaat, ook al hoeft dat helemaal niet zo te zijn..heb me er echt in verdiept en bij de 360 serie (doorontwikkeld blok 355) is het redelijk "normaal" dat er na 12.000km een "halve nieuwe motor" in zou moeten omdat van alles en nog wat versleten is. En dat is zonder de distributieriem die elke 3 jaar vervangen moet worden (ook bij een 355). Kost bij de dealer voor een 360CS ca Euro 3000 per keer. Koppelingen en versnellingsbakken; zelfde verhaal, het gaat relatief snel kapot als je de auto echt gebruikt. Electronica; wat denk je zelf? Je moet er altijd rekening mee houden dat als jij ergens met je auto naar toe wilt dat ie het dan net weer niet doet (dit zijn verhalen van eigenaren, niet de dealer). Pas vanaf de 612/599/F430 zijn de auto's zo ontworpen om hogere jaarkilometrages van de klandizie aan te kunnen.

Maar als je een Ferrari wil gaan kopen dan moet je daar niet mee bezig zijn. Gewoon kopen, rijden en dan zie je het wel. Je kunt namelijk ook geluk hebben ha ha.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 00:16
door Sperdy
Het gaat inderdaad ook om die Kroymans. Dat is wel een GTB en geen Targa. Machtig mooi ding en super exclusief en dat dus voor 59k. Een 1M er naast :) Samen is dat bijna voor hetzelfde geld als 1 dikke aangeklede Spyder. Dus ... Dan heb ik m'n gezinsbak en coole cabrio ... :D :df:

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 06:47
door FreudeamFahren
Wacht even... Een 135i COUPE en een F335 GTB. Ik mis de cabrio factor in die optelsom...

Qua resell value is trouwens dat grijze interieur geen heel wijze beslissing. Crema of nero, iets anders wil de behoudende Ferrarist niet.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 08:44
door markk
Onderhoud kan je redelijk op leeg lopen bij die dingen. Zeker bij de F355. Iets aan de moter of bijlagen (dynamo, startmoter, waterpomp, distributie, etc.) is bijna altijd een "engine out exercitie". Dit ivm de middenmotor constructie en gewoon nergens bij kunnen als alles nog in de auto zit.

En tsja, als ie er toch uit ligt wat al $$$ is aan arbeidsloon dan doe je niet alleen de diodebrug van je dynamo zeg maar. Dan ga je direct full-monty -> $$$

Bij latere modellen (360 twijfel ik over maar in ieder geval bij de F430) hebben ze een service-luik achter de stoelen waar nog wat ruimte hebt.

Verder dikke P*RNO die dingen :love:


Mark.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 10:11
door 2000USA
Mijn zwager heeft een tjidje een 348tb gehad, en nu een 360F1, echt voor hobbygebruik.
Een volledig gedocumenteerd dealeronderhoud is echt een voorwaarde/showstopper.
Hij heeft er niets geks mee gehad tijdens zijn bezit. Ik denk dan je met dergelijke auto's als stelregel moet aanhouden dat onderhoudskosten navenant zijn aan de originele aanschafprijs.

Maar die looks, die sounds, die beleving maakt alles goed! 8)

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 10:18
door Wouter81
Wordt dit weer zo'n topic van 248 pagina's zonder dat er wat gekocht wordt? :)

Maar een mooie bak, zo'n 355.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 10:19
door Robin Hartog
Wouter81 schreef:Wordt dit weer zo'n topic van 248 pagina's zonder dat er wat gekocht wordt? :)

Maar een mooie bak, zo'n 355.
355 pagina's. :)

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 10:22
door Petrolhead Tom
Mocht ik hem kunnen betalen zou het denk ik heel lastig worden om nog rationeel na te denken. Echt een auto die je met je hart koopt.

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 10:24
door Arthur
Hij heeft er dan toch een 1M ernaast. Dus vervoer is er wel :mrgreen:

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 10:24
door Petrolhead Tom
Inderdaad. Dan zou het dus helemaal een no-brainer zijn. :mrgreen:

Re: Ferrari 355 GTS ....

Geplaatst: 20 apr 2011, 10:34
door maarten22
360 heeft ook dat service luik achter de stoelen. Daar hoeft de motor voor de meeste dingen er niet uit gehaald te worden. Achterbumper moet wel gedemonteerd worden vooor een oil change :hammer: