Eindelijk stel ik mij even voor. Ik ben al erg vaak met met Erik K. (E36 M3) mee geweest naar diverse DF meetings maar was alleen niet actief op het forum. Veel van jullie zullen mij inmiddels wel van gezicht kennen.
Goed, ik ben dus Niels en woon in het Noord-Hollandse Spanbroek. Inmiddels 30 jaar en rij voor de hobby in een zwarte Golf II GTI uit 1991. De Golf is inmiddels al 9 jaar in mijn bezit.
De auto was van origine voorzien van een 1.8 8V G60, maar heb na veel defecte G-laders de lader vervangen voor een Garrett T3 turbo. De motor leverd nu een ruime 265Pk en 359Nm. Verder is er natuurlijk nog veel meer aan de Golf aangepast, waaronder de remmen en het onderstel. De auto presteert hierdoor redelijk op Zandvoort.
Inmiddels ben ik al een ruime tijd bezig met het bouwen van een 1.8 16V (KR) die volgens de verwachtingen ruim 350Pk krijgt.
1 van de vele keren vrij rijden op CPZ.
CPZ 4-3-09 4uur rijden met DF.
[vimeo]http://www.vimeo.com/3502215[/vimeo]
De 1.8 8V turbo.
Mijn huidige project, de 1.8 16V turbo.