Media-aandacht is logisch. Sinds 1997 geen toch geweest...
Als het je niet interesseert, ga je lekker in bed liggen onder de dekens. Doe ik ook als ze in het Oosten de Zwarte cross organiseren en in Zuid-Limburg gaan vlaai-happen...



Dan zul je eerst een fries moeten wordenJP schreef:
Tsja, ben zo'n Limbo.... Misschien anders een vervanger voor Viagra
Mark Nauta schreef:Ik voel het!!! Hij gaat er gewoon komen!!
Als die voorspellingen kloppen JP, dan zou op de 14e of 15e er ook al genoeg ijs zijn.....
Die azijn pissers zijn ook meestal de mensen die niet kunnen schaatsen.........Dennis Cavallino schreef:Ik hoop dat 't doorgaat. Zelf kan ik niet schaatsen en ga het niet meer proberen te leren ook, maar ik vind 't prachtig om mensen met veel plezier op 't ijs bezig te zien. Juist dan zie je alle azijnpissers die klagen over 't weer, gladheid en gebrek aan strooizout niet meer, want die zitten binnen.
Bij ons was 't vorige week op de dijk een prachtig gezicht met mensen met sleetjes, volwassenen (incl. wijzelf) die sneeuwpoppen maakten. Ik heb liever dat 't koud is en sneeuwt in de winter, dan dat 't 6 maanden regent.
Dus als 't doorgaat, dan wil ik eigenlijk wel gaan kijken.
Ik had in de tuin een emmer staan met regenwater, maar dat is nu 10 liter ijs. Lekker dik dus.
Bron: http://www.nu.nl/binnenland/2155007/ams ... chten.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Amsterdam beschermt ijs in de grachten
AMSTERDAM - Amsterdam heeft sinds maandag een vaarverbod voor enkele grachten ingesteld om de beginnende ijsvloer te beschermen. De hoofdstad hoopt schaatsers op de grachten te verwelkomen als de vorst zich voldoende doorzet.
'Nu is het ijs zeker nog niet dik genoeg om op te schaatsen'', aldus wethouder Maarten van Poelgeest. ''Maar de vooruitzichten zijn dat het erg koud blijft."
We nemen nu maatregelen om het ijs te beschermen zodat we hopelijk straks van Hendrick Avercamp-achtige taferelen kunnen genieten.'' Avercamp is vooral bekend om zijn zeventiende-eeuwse schilderijen van Hollandse winterlandschappen.
Onder andere op delen van de Prinsengracht, Keizersgracht, Brouwersgracht en Lijnbaansgracht kan tijdelijk niet meer worden gevaren.
De vorige keer hebben ze toch op verschillende plaatsen ijs getransplanteerd, misschien doen ze day nu ook.Rico schreef:Nou jullie Friese weergod Pietje Paulusma.. vertelde net op SBS6 dat je het voorlopig wel kunt vergeten.. teveel sneeuw op te veel plaatsen op het ijs (ijs groeit dan niet) .
Hans schreef:De vorige keer hebben ze toch op verschillende plaatsen ijs getransplanteerd, misschien doen ze day nu ook.Rico schreef:Nou jullie Friese weergod Pietje Paulusma.. vertelde net op SBS6 dat je het voorlopig wel kunt vergeten.. teveel sneeuw op te veel plaatsen op het ijs (ijs groeit dan niet) .
Gebruikers op dit forum: Bimmer M, RS-Ron, Thomas3454 en 16 gasten