Fortis stopt met 'spaarvarken'

Wil je even gezellig kletsen of dat ene grappige (auto)filmpje delen? Dat kan hier.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Macboy
Berichten: 26187
Lid geworden op: 02 feb 2006, 11:49
Locatie: www.petkovski.nl

Bericht door Macboy » 20 feb 2008, 16:57

Rico v Velzen schreef:Net of Fortis zieltjes wil winnen :?
Ja Peter zei Rico ook al

Gebruikersavatar
HansD
Berichten: 2376
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:27
Locatie: Amsterdam

Bericht door HansD » 20 feb 2008, 17:01

Van de andere kant: welke bank is vandaag in het nieuws?
Slechte reclame is ook reclame!
Juist. Ik vind het een beetje overtrokken reactie 944 guy. Dan zijn er maar een paar briefjes gestuurd, so what.
Zoals Macboy al schrijft, het is een actie van Fortis en niet van dé moslim, voor zover die bestaat.
Er wordt de laatste tijd wel erg overtrokken gereageerd als het om moslims gaat. Er zijn een paar fanatiekelingen die iets roepen en heel NL bibbert. De meeste moslims zijn normale gelovigen waar je geen last van hebt.
Als er christenen demonstreren tegen een concert van Madonna lacht iedereen wat schamper en gaat over tot de orde van de dag, waarom kan dat met moslims niet :roll: ?

944 guy
Berichten: 315
Lid geworden op: 19 aug 2007, 17:26

Bericht door 944 guy » 20 feb 2008, 17:19

Mijn punt is dat je de fundamentalisten zo de overwinning op een gouden schaal aanreikt.
Altijd als er weer iets gebeurt waarbij een allochtoon omkomt, gearresteerd wordt, etc., gaan zijn mede-allochtonen de straat op en roepen ze discriminatie. Vervolgens is er altijd wel op een niveau, soms zelfs tot aan den haag, dat er altijd weer wordt toegegeven aan een kleine groep mensen.
Maar het zijn juist deze voorbeelden die tekenend zijn voor de situatie: zelfs de meest vastgeroeste dingen in onze maatschappij als negerzoenen en spaarvarkens ontkomen niet meer aan deze hedze.

En zoals reeds gezegd: waarom nemen ze anders de moeite om:
A ) een persbericht uit te brengen.
B ) moslims en joden expliciet noemen
Dat vd joden is onzin want zoals ik in de OP aangaf: die verblijven al sinds jaar en dag in ons land dus het is onzin dat zij hier echt aanstoot aan nemen, anders was het al lang naar boven gekomen.
Volgens mij heeft een persvoorlichter opdracht gekregen dit te melden maar heeft ie een blunder gemaakt door ons iets teveel info te geven. Dat er vervolgens in rap tempo een rectificatie komt geeft mijns inziens alleen maar aan dat het eerste bericht de waarheid goed weergeeft.
We moeten ons in NL iets meer als de denen gaan gedragen: het opnieuw plaatsen van die cartoon was de enige juiste reactie op die potentiele aanslag!

Let wel dat het er mij niet gaat om het losmaken van rascistische discussie, maar dat dit gewoon een voorbeeld is van hoe dit land het spoor en haar eigen identiteit volledig bijster is vanwege slecht bestuur en overbodig geknuffel. En zulke idiote voorvallen word ik echt ziek van.
Wat als ik iets over de km-heffing had gepost? Dan was er geen discussie omdat wij allemaal wel dezelfde mening hebben ;) Dit is tenslotte een autoforum!

HSR
Berichten: 5502
Lid geworden op: 18 aug 2006, 21:31

Bericht door HSR » 20 feb 2008, 17:42

944 guy schreef: Wat als ik iets over de km-heffing had gepost? Dan was er geen discussie omdat wij allemaal wel dezelfde mening hebben ;) Dit is tenslotte een autoforum!


Kijk, en dat mag even gezegd worden!

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Bericht door GTRene » 20 feb 2008, 17:48

@944 GUY goede post, goed gedaan, schut ze maar ff wakker, of in elk geval laat ze maar iets een "zwak" gevoel geven als toegeven of zieltjes winnen, want waar maken ze zich druk om? een spaar-varken? ze moeten zich schamen, kijk als ze nou een naakte sex-opblaaspop weggaven en dat als aanstotelijk werd aangemerkt zou ik zeggen oke, daar zit wat in.

Gebruikersavatar
Gijzer
Berichten: 1339
Lid geworden op: 28 mar 2006, 20:51
Locatie: Elke bocht is een uitdaging.

Bericht door Gijzer » 20 feb 2008, 19:25

Dit is gewoon net als met de negerzoenen gewoon een manier om je product aan de man te brengen.

Reclame reclame reclame.

Thats all.

Mike R32
Berichten: 6276
Lid geworden op: 01 mar 2007, 12:03
Auto: 292PS/402,7NM/6.600U/pm.
Locatie: Noord Oost boven Opatija.

Bericht door Mike R32 » 20 feb 2008, 19:36

Gewist, het is en blijft een autoforum :wink:

Gebruikersavatar
Maus335i
Berichten: 3824
Lid geworden op: 18 apr 2007, 14:05
Locatie: Groningen

Bericht door Maus335i » 20 feb 2008, 20:25

(edit: heb alleen startpost ff gelezen en dit schoot me als eerst te binnen :D)

Jeremy Clarkson heeft eens een leuk column geschreven over twee moslims die klagen over billboards met 4 schaars geklede meiden in Sloggi onderbroeken:
Er zijn mensen die dan zeggen dat als moslims niet willen dat hun kinderen meisjes in ondergoed zien, ze in Uzbekistan hadden moeten blijven. En er zijn natuurlijk mensen die er, in navolging van de Daily Mail, op zullen wijzen dat als een Brit naar Frankrijk verhuist en in het plaatselijke café klaagt dat er paardenbiefstuk wordt geserveerd, hij te horen krijgt dat hij op kan hoepelen. En toch is er slechts een opgetrokken wenkbrauw van een mullah voor nodig om Sloggi een uitzettingsbevel te bezorgen.
Hij eindigt met:
Gelukkig is onze grote leider, Tony Blair, nog altijd een baken van hoop in deze opgekuiste wereld. Een miljoen mensen klaagt persoonlijk over zijn plannen om Irak te bombarderen, maar hij schenkt hun niet de minste aandacht. Daar kunnen we allemaal een voorbeeld aan nemen.

Gebruikersavatar
RVV
Berichten: 32209
Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
Locatie: Rudi Rolex@Basel

Re:

Bericht door RVV » 18 okt 2008, 23:48

Peter Tunissen schreef:Van de andere kant: welke bank is vandaag in het nieuws?
Slechte reclame is ook reclame!

Ze hadden beter het spaarvarken kunnen houden :mrgreen:

Wouter81
Berichten: 9432
Lid geworden op: 12 okt 2006, 11:29
Auto: GR86|California|Grand Vitara
Locatie: Curaçao

Re: Fortis stopt met 'spaarvarken'

Bericht door Wouter81 » 19 okt 2008, 12:10

God straft onmiddelijk :twisted:

Harrie
Berichten: 1908
Lid geworden op: 13 aug 2006, 16:08

Re: Fortis stopt met 'spaarvarken'

Bericht door Harrie » 20 okt 2008, 10:18

Was er uberhaupt nog een reaktie terug gekomen van Fortis, of heeft 944guy de brief toch maar niet verstuurd?

Gebruikersavatar
Macboy
Berichten: 26187
Lid geworden op: 02 feb 2006, 11:49
Locatie: www.petkovski.nl

Re: Fortis stopt met 'spaarvarken'

Bericht door Macboy » 20 okt 2008, 23:21

Mogelijk is de brief van 944Guy de aanleiding van de kredietcrisis ?

Gebruikersavatar
Ravin ///M
Berichten: 3002
Lid geworden op: 23 feb 2007, 16:50
Locatie: Dieselduvel

Re: Fortis stopt met 'spaarvarken'

Bericht door Ravin ///M » 21 okt 2008, 01:14

:clap: spaarvarken = nederlandse cultuur? :roflol: als je dat onder cultuur schaart is het slecht gesteld met de cultuur... :hmmm: oh wacht, het is ook slecht gesteld met de cultuur hier :angel:

...waar mensen tegenwoordig wel geen tijd voor hebben zeg, schrijf liever een brief aan de pedopartij en vraag of ze geen gebruik willen maken van de hollandse gedoogcultuur :goodnight:

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Ahrefs [Bot] en 4 gasten