Rene, laat ne niet opnaaien..Rene / Hazze schreef:Wat probeer je nu te zeggenDat de afschrijving meer had moeten zijn (44.000km = 20% afgeschreven) of dat ik een nieuwe had moeten kopen omdat jij dat leuk vind
een normale 130i high ex. kosten nieuw 47000 euro, netzo duur als de cup uitvoering met veel meer opties zoals jij hem hebt..
volgens carbase zijn dit de waardes
Die 38900 eir is gewoon een marktconforme verkoopprijs gebasseerd op een 130i high ex. Jij hebt nu voor dezelfde poen gewoon veel meer goodies, zoals 18 inch, satnav, leer, M paket rondom.. die cup was gewoon een bargain. Hij is niet meer maar ook niet minder waard dan een standaard 130i high ex.CarBase Waardebepaling
verkoop € 38.900
inkoop € 34.800
bouwjaar/maand april 2006
kilometerstand 45000 km
accessoires inbraakalarm, lederen bekleding, metallic lak
--------------------------------------------------------------------------------
De waarde van deze auto is bepaald met behulp van het Waardebepalings Systeem uit CarBase. Bij de waardebepaling wordt uitgegaan van een goed onderhouden schadevrije auto. De waarde verkoop is een indicatie van de gemiddelde vraagprijs. De hoogte van de vraagprijs is vaak afhankelijk van het geboden servicenivo (garantie, afleveringsbeurt), maar ook regionale verschillen kunnen van invloed zijn. De waarde inkoop geeft een indicatie voor een inruilprijs. Bij inruil kan het soort auto (nieuw/occasion, prijsklasse) dat u terugkoopt van belang zijn voor de hoogte van de inruilprijs. Belangrijk is vooral wat u moet bijbetalen (verkoopprijs nieuwe auto minus inkoopprijs in te ruilen auto).
--------------------------------------------------------------------------------
Dus je bent alles behalve bekocht.