Mods kan nog even duren, de afspraak is eerst de lening aflossen bij pa

De goedkopere optie bij die uit portugal of een andere?Knot schreef: 10 nov 2023, 12:35 Helemaal gelijk!
Al een idee wat voor sper eronder komt, OS Giken, Drexler, of iets uit Portugal oid?
Molenaar had een 40% 4plaats sper onder hun E90 330i die vond ik fijn driften, sperde ook mooi bij straatje keren op droog.
Dit: http://www.halbebremer.nl/autoservice/t ... w-motoren/Cazzo46 schreef: 15 jan 2024, 21:10 Geen E9X, maar geen zin om een heel nieuw topic aan te maken;
https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/bmw ... 2010-grijs
Mijn oudste zoon is inmiddels voorzien; E90 330i, mijn jongste wil nu ook graag een auto.
Goed opgevoed, dus BMW.
Minder budget, dus bovenstaande gespot. Wat vinden jullie? Is (ook) een kale neet, maar budget...
Ketting schijnt een probleem te zijn bij deze motoren, zijn er nog andere zwaktes?
O ja, hij is 2.04m, gaat dat passen?
aangezien de auto in de afgelopen 15 jaar nog geen 3K km per jaar heeft gereden, ga je heel hard afschrijven met 10K km per jaar. Dat zijn best veel km's namelijk! Als ik jou was zou ik kijken naar een iets meer gebruikers-exemplaar, tenzij je die afschrijving voor lief neemt!Cazzo46 schreef: 13 mar 2024, 12:36 https://www.autoscout24.nl/aanbod/bmw-m ... et=unknown
Zit al een tijdje naar deze te kijken. heel mooi, maar ook aan de prijs.
Wat vinden jullie als kenners? Is dit een interessante auto voor deze prijs?
Ik ga er max 10k per jaar mee rijden, dus de km-stand zal niet heel snel oplopen.
Dit. 100%.Martijn M schreef: 14 mar 2024, 09:24 Wat ik van de handbak altijd begreep is dat de verzetten erg lang zijn in vergelijking met de DCT. De DCT voelt en is daardoor een klap sneller.
Dat heeft dan niet perse met de liefde voor de SMG te maken.Baboulah schreef: 14 mar 2024, 10:12 De handbak is niet de juiste bak voor de E9X M3. de DCT voelt veel sneller en speelser vond ik. maar ik vind een E46 M3 ook beter met een SMG bak dan een handbak, dus volgens velen ben ik gek..![]()
Full JP dusJP schreef: 14 mar 2024, 10:33 Zou me niet zo blind staren op de lage km-stand. Teveel stil staan of mogelijk alleen korte stukjes, daar wordt je ook niet vrolijk van......dan worden delen ook snel oud, kaal en droog![]()
Dit, plus te lange slag van de koppeling, dubbelmassa vliegwiel en de clutch delay valve die erin zitten..Martijn M schreef: 14 mar 2024, 09:24 Wat ik van de handbak altijd begreep is dat de verzetten erg lang zijn in vergelijking met de DCT. De DCT voelt en is daardoor een klap sneller.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 8 gasten